681971-2026 - Result
Poland – Protective and safety clothing – Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej – 8 rodzajów PUiW
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania – dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej – 8 rodzajów PUiW
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów umundurowania i wyekwipowania: dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej – 8 rodzajów PUiW 2. Zakres zamówienia obejmuje osiem zadań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia.
Previous notice: 488056-2026
Internal identifier: 108/2026/D
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - Beret WS (polowy)
Description: 1. Dostawa beretów WS (polowych), zgodnie z dokumentami zamówienia - 1 500 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Main classification (cpv): 18443310 Berets
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo 1 500 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - Beret WS (wyjściowy)
Description: 1. Dostawa beretów WS (wyjściowych), zgodnie z dokumentami zamówienia - 600 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 600 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - Namiot 1-osobowy
Description: 1. Dostawa namiotów 1-osobowych, zgodnie z dokumentami zamówienia - 250 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 3
Main classification (cpv): 39522530 Tents
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 250 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - Koszulobluza pod kamizelkę ochronną WS
Description: 1. Dostawa koszulobluz pod kamizelkę ochronną WS, zgodnie z dokumentami zamówienia - 2 650 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 4
Main classification (cpv): 35113470 Protective shirts or pants
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 2 650 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5 - Plecak ze stelażem wewnętrznym
Description: 1. Dostawa plecaków ze stelażem wewnętrznym, zgodnie z dokumentami zamówienia - 500 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 5
Main classification (cpv): 18931100 Rucksacks
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 500 szt. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6 - Torba transportowa
Description: 1. Dostawa torby transportowej, zgodnie z dokumentami zamówienia - 500 szt. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 6
Main classification (cpv): 18930000 Sacks and bags
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 7 - Ocieplacz ćwiczebny WS
Description: 1. Dostawa ocieplaczy ćwiczebnych WS, zgodnie z dokumentami zamówienia - 500 kpl. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 7
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. Zamawiający zastrzega, iż zamówienie określone jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, nie zobowiązaniem zamawiającego. W ramach opcji Zamawiający może zakupić dodatkowo: do 500 kpl. przedmiotu zamówienia. Wszelkie uregulowania dotyczące uruchomienia prawa opcji zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ).
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 8 - Ubranie ochronne WS
Description: 1. Dostawa ubrań ochronnych WS, zgodnie z dokumentami zamówienia - 500 kpl. 2. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają wymagania określone przez zamawiającego, wymagane jest złożenie przez wykonawcę ubiegającego się o udzielenie niniejszego zamówienia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych wskazanych w dokumentach zamówienia.
Internal identifier: Zadanie nr 8