682033-2026 - Competition
Poland – Household-refuse disposal services – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów komunalnych selektywnie zebranych: papieru, metali wraz z tworzywami sztucznymi i odpadami opakowaniowymi wielomateriałowymi, szkła, bioodpadów oraz odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica, dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Łęknica. 2. Wykonawca jest zobowiązany do odbioru każdej ilości odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy, wytworzonych na terenie gminy Łęknica, opisanych w niniejszym OPZ w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., z zastrzeżeniem, że maksymalna wielkość świadczenia stron to 140% łącznej ilości odpadów wskazanych w formularzu ofertowym dla każdej z frakcji. 3. Łączna szacunkowa masa odpadów stanowiących przedmiot usługi to 788 Mg. 4. Zamówienie dotyczy odbioru i zagospodarowania odpadów w 2027 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 Pzp, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1. Pzp.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513100 Household-refuse disposal services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów komunalnych selektywnie zebranych: papieru, metali wraz z tworzywami sztucznymi i odpadami opakowaniowymi wielomateriałowymi, szkła, bioodpadów oraz odpadów wielkogabarytowych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w gminie Łęknica, dostawa worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych określonych w regulaminie utrzymania czystości i porządku w gminie Łęknica. 2. Wykonawca jest zobowiązany do odbioru każdej ilości odpadów komunalnych wytworzonych na nieruchomości, na której zamieszkują mieszkańcy, wytworzonych na terenie gminy Łęknica, opisanych w niniejszym OPZ w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r., z zastrzeżeniem, że maksymalna wielkość świadczenia stron to 140% łącznej ilości odpadów wskazanych w formularzu ofertowym dla każdej z frakcji. 3. Łączna szacunkowa masa odpadów stanowiących przedmiot usługi to 788 Mg.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji. Zamawiający nie przewiduje wznowień.