2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego do pojazdów eksploatowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Radomiu Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w okresie 24 miesięcy
Description: 1) Przedmiotem Zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego do pojazdów eksploatowanych przez MPK w Radomiu sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 1 stycznia 2027 r. 2) Łączna ilość oleju napędowego przewidziana do zakupu w okresie obowiązywania Umowy ma charakter szacunkowy i została określona na podstawie przewidywanego zapotrzebowania Zamawiającego. Rzeczywista ilość oleju napędowego dostarczona w okresie obowiązywania Umowy będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego oraz faktycznego zużycia paliwa. 3) Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie obejmującym zakup i dostawę co najmniej 2 450 m 3 oleju napędowego. Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za faktycznie dostarczoną i odebraną przez Zamawiającego ilość oleju napędowego, z zastrzeżeniem minimalnej ilości określonej powyżej. 4) Zamówienie podstawowe obejmuje zakup i sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości szacunkowej 3 500 m 3, którą Zamawiający planuje wykorzystać w okresie obowiązywania Umowy. W przypadku, wykorzystania szacunkowej ilość oleju napędowego w zamówieniu podstawowym, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 5) Prawo opcji obejmować będzie możliwość zwiększenia ilości dostaw oleju napędowego objętych zamówieniem podstawowym, na warunkach zawartej Umowy do wielkości powiększonej do 30% tj. o maksymalnie 1 050 m 3 . Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Internal identifier: KBZ/DIP/115/2026/P
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134100 Diesel oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1) Przedmiotem Zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego do pojazdów eksploatowanych przez MPK w Radomiu sp. z o.o. przez okres 24 miesięcy od dnia zawarcia Umowy, nie wcześniej jednak niż od dnia 1 stycznia 2027 r. 2) Łączna ilość oleju napędowego przewidziana do zakupu w okresie obowiązywania Umowy ma charakter szacunkowy i została określona na podstawie przewidywanego zapotrzebowania Zamawiającego. Rzeczywista ilość oleju napędowego dostarczona w okresie obowiązywania Umowy będzie uzależniona od bieżących potrzeb Zamawiającego oraz faktycznego zużycia paliwa. 3) Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia w zakresie obejmującym zakup i dostawę co najmniej 2 450 m 3 oleju napędowego. Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie wyłącznie za faktycznie dostarczoną i odebraną przez Zamawiającego ilość oleju napędowego, z zastrzeżeniem minimalnej ilości określonej powyżej. 4) Zamawiający oczekuje, że możliwa do zamówienia w ramach jednej dostawy ilość oleju napędowego będzie nie mniejsza niż 20 m3, i nie większa niż 32 m3. 5) Zamówienie podstawowe obejmuje zakup i sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości szacunkowej 3 500 m 3, którą Zamawiający planuje wykorzystać w okresie obowiązywania Umowy. W przypadku, wykorzystania szacunkowej ilość oleju napędowego w zamówieniu podstawowym, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 6) Prawo opcji obejmować będzie możliwość zwiększenia ilości dostaw oleju napędowego objętych zamówieniem podstawowym, na warunkach zawartej Umowy do wielkości powiększonej do 30% tj. o maksymalnie 1 050 m 3 . Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 7) Łączna maksymalna ilość oleju napędowego objęta zamówieniem podstawowym oraz prawem opcji wynosi 4 550 m³, z czego: a) zamówienie podstawowe – 3 500 m³; b) prawo opcji – maksymalnie 1 050 m³.
Options:
Description of the options: 1) Zamówienie podstawowe obejmuje zakup i sukcesywną dostawę oleju napędowego w ilości szacunkowej 3 500 m 3, którą Zamawiający planuje wykorzystać w okresie obowiązywania Umowy. W przypadku, wykorzystania szacunkowej ilość oleju napędowego w zamówieniu podstawowym, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji. 2) Prawo opcji obejmować będzie możliwość zwiększenia ilości dostaw oleju napędowego objętych zamówieniem podstawowym, na warunkach zawartej Umowy do wielkości powiększonej do 30% tj. o maksymalnie 1 050 m 3 . Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3) Warunkiem uruchomienia prawa opcji będzie jednostronne oświadczenie woli Zamawiającego. Realizacja prawa wynikającego z opcji odbywała się będzie poprzez składanie przez Zamawiającego kolejnych zamówień na paliwa oraz jego późniejsze dostarczanie i rozliczanie przez Wykonawcę – na takich samych warunkach, jak realizacja zamówienia podstawowego. 4) Wszelkie postanowienia Umowy dotyczące zamówienia podstawowego będą odnosiły się odpowiednio do zamówienia objętego prawem opcji. 5) Łączna maksymalna ilość oleju napędowego objęta zamówieniem podstawowym oraz prawem opcji wynosi 4 550 m³, z czego: a) zamówienie podstawowe – 3 500 m³; b) prawo opcji – maksymalnie 1 050 m³.