682127-2026 - Competition
Poland – IT software package – Zakup wraz z wdrożeniem, uruchomieniem, utrzymaniem i wsparciem technicznym zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup wraz z wdrożeniem, uruchomieniem, utrzymaniem i wsparciem technicznym zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z wdrożeniem, uruchomieniem, utrzymaniem i wsparciem technicznym zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia (SOPZ). 3) Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określają także projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 11 do SWZ.
Internal identifier: BDG-WZP.260.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48517000 IT software package
Additional classification (cpv): 48600000 Database and operating software package, 72253200 Systems support services, 72611000 Technical computer support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP zamówień opcjonalnych, tj. a) świadczenie dedykowanej asysty technicznej w okresie gwarancji, b) instruktaż użytkowników i administratorów oprogramowania użytkowego, stanowiących prawo opcji realizowane przez Zamawiającego w ramach realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać lub skorzystać z części lub całości. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający ma prawo wielokrotnie korzystać z prawa opcji po zrealizowaniu zakresu podstawowego zamówienia – jednak do wyczerpania maksymalnego zakresu prawa opcji. Uruchomienie opcji nie będzie wymagało zmiany Umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/ Oświadczeniem o skorzystaniu z prawa opcji. Wykonawca nie będzie dochodził od Zamawiającego wykonania części Umowy w zakresie prawa opcji w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z całości lub części prawa opcji. Szczegółowe warunki udzielenia zamówień opcjonalnych określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 11 do SWZ.