682179-2026 - Competition
Hungary – Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment – John Deere típusú eszközök traktorok karbantartása
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: John Deere típusú eszközök traktorok karbantartása
Description: Vállalkozási keretszerződés Magyar Közút Nzrt. (továbbiakban: MK Nzrt.) tulajdonában lévő, és esetlegesen a későbbiekben tulajdonába kerülő John Deere gyártmányú (jelenleg: 100 db) + /- 10 % eszközök/traktorok teljes körű szervizelési lehetőségét, alkatrész ellátását, műszaki vizsgára felkészítését, műszaki vizsgáztatását, a műszaki vizsgáztatással kapcsolatos teljes körű ügyintézést, környezetvédelmi felülvizsgálatot, biztosítási ügyintézéseket műszaki leírásban foglaltak alapján 12 hónapra vagy a keretösszeg kimerüléséig Keretösszeg nettó 500.000.000,- Ft. Ajánlatkérő a nettó keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001529632026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50100000 Repair, maintenance and associated services of vehicles and related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Nyertes Ajánlattevőnek biztosítania kell a MK Nzrt. tulajdonában lévő, és esetlegesen a későbbiekben tulajdonába kerülő John Deere gyártmányú (jelenleg: 100 db) ) + /- 10 % eszközök/traktorok teljes körű szervizelési lehetőségét, alkatrész ellátását, műszaki vizsgára felkészítését, műszaki vizsgáztatását, a műszaki vizsgáztatással kapcsolatos teljes körű ügyintézést, környezetvédelmi felülvizsgálatot, biztosítási ügyintézéseket a szerződés szerinti nettó keretösszeg (nettó 500.000.000,- Ft) A szolgáltatás időtartama: A szerződés hatályba lépésétől a rendelkezésre álló nettó 500.000.000,- Ft + ÁFA kimerüléséig, de legkésőbb a szerződés hatályba lépésétől számított 12. hónap utolsó napjáig tartó határozott időtartam lejártáig. Részletes előírásokat és paramétereket a műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazza.
Internal identifier: EKR001529632026/1