See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa odczynników, testów wraz z dzierżawą sprzętu do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej oraz SORu
Description: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa odczynników, testów wraz z dzierżawą sprzętu do Działu Diagnostyki Laboratoryjnej oraz SORu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącej załączniki nr 2 do SWZ oraz załącznik nr 2A do SWZ. Przedmiot zamówienia składa się z 16 pakietów. Pakiet 1 – Odczynniki do aparatu VITEK 2 COMPACT 60 Pakiet 2 – Odczynniki do aparatu BACT ALERT 3 D 120 Pakiet 3 – Odczynniki do analizatora do analizy moczu Sysmex Uc-3500+ UF-4000 Pakiet 4 – Odczynniki do analizatora koagulologicznego Bio-ksel 6100 Pakiet 5 – Dostawa odczynników do analizatora hematologicznego XN-550 Pakiet 6 – Odczynniki do aparatu hematologicznego Mythic 18 Pakiet 7 – Odczynniki i materiały zużywalne do ACCENTA 200 Pakiet 8 – Bakteriologia I- krążki z antybiotykami, szczepy wzorcowe, podłoża i testy Pakiet 9 – Odczynniki do badań serologicznych I wraz z dzierżawą sprzętu Pakiet 10 – Odczynniki do badań serologicznych II Pakiet 11 – Odczynniki do aparatu do parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS Pakiet 12 – Odczynniki oraz materiały zużywalne do analizatora MAGLUMI X3 firmy SNIBE Pakiet 13 – Odczynniki biochemiczne do analizatora Cobas Pure Integrated Solutions Pakiet 14 – Kamery do osadu moczu Pakiet 15 – Test immunoenzymatyczny do oznaczania Closstridum Difficale Pakiet 16 – Pozostałe odczynniki
Internal identifier: ZP/52/2026/PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych - składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers, 33141625 Diagnostic kits
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1 – Odczynniki do aparatu VITEK 2 COMPACT 60
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 2 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty przedmiotowe środki dowodowe: - Katalog/ulotka/broszura/karta techniczna zaoferowanego asortymentu w formie elektronicznej w języku polskim lub w innym języku z przetłumaczeniem dokumentu na język polski, przy czym Zamawiający dopuszcza użycie nazw własnych, nazewnictwa powszechnie stosowanego w tym nazw związków chemicznych w języku angielskim.
Options:
Description of the options: Na podstawie art. 441, Zamawiający w przedmiotowym postępowaniu przewiduje zastosowanie prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia zakresu realizacji dostaw poszczególnych odczynników w sytuacji wyczerpania przewidzianego w postępowaniu asortymentu w ilości nieprzekraczającej 40% wielkości określonej w specyfikacji przedmiotu zamówienia. Przy ustalaniu wielkości granicznej opcji Zamawiający celem realizacji zamówienia będzie każdorazowo zaokrąglał w górę wyliczenie do pełnej jednostki handlowej odczynników.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2 – Odczynniki do aparatu BACT ALERT 3 D 120
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3 – Odczynniki do analizatora do analizy moczu Sysmex Uc-3500+ UF-4000
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4 – Odczynniki do analizatora koagulologicznego Bio-ksel 6100
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5 – Odczynniki do analizatora hematologicznego XN-550
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6 – Odczynniki do aparatu hematologicznego Mythic 18
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7 – Odczynniki i materiały zużywalne do ACCENTA 200
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8 – Bakteriologia I- krążki z antybiotykami, szczepy wzorcowe, podłoża i testy
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9 – Odczynniki do badań serologicznych I wraz z dzierżawą sprzętu
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ, w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ, w projektowanych postanowieniach umowy załącznik nr 2A do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty przedmiotowe środki dowodowe: - Katalog/ulotka/broszura/karta techniczna zaoferowanego asortymentu w formie elektronicznej w języku polskim lub w innym języku z przetłumaczeniem dokumentu na język polski, przy czym Zamawiający dopuszcza użycie nazw własnych, nazewnictwa powszechnie stosowanego w tym nazw związków chemicznych w języku angielskim.
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10 – Odczynniki do badań serologicznych II
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11 – Odczynniki do aparatu do parametrów krytycznych ABL 90 FLEX PLUS
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12 – Odczynniki oraz materiały zużywalne do analizatora MAGLUMI X3 firmy SNIBE
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13 – Odczynniki biochemiczne do analizatora Cobas Pure Integrated Solutions
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14 – Kamery do osadu moczu
Main classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15 – Test immunoenzymatyczny do oznaczania Closstridum Difficale
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16 – Pozostałe odczynniki