2. Procedure
Procedure
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027.
Description: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zagospodarowanie odpadów komunalnych zebranych z terenu Gminy Gniewino w roku 2027