See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego - Gazowa Grupa Zakupowa 60/2026 Voltra
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usługi kompleksowej dostawy paliwa gazowego, polegającej na sprzedaży paliwa gazowego i zapewnieniu świadczenia usługi jego dystrybucji do instalacji znajdujących się w obiektach Zamawiającego.
Internal identifier: VOL/GAZ/60/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09120000 Gaseous fuels
Additional classification (cpv): 09123000 Natural gas
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na rok 2027
Internal identifier: VOL/GAZ/60/2026 - Cześć 1
Lot: LOT-0002
Title: Kompleksowa dostawa paliwa gazowego na rok 2028
Internal identifier: VOL/GAZ/60/2026 - Cześć 2