682298-2026 - Competition
Bulgaria – Police uniforms – Доставка на полицейски униформи – костюми специални зимни и летни
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Доставка на полицейски униформи – костюми специални зимни и летни
Description: „Доставка на полицейски униформи – костюми специални зимни и летниˮ - не по – малко от 15 300 броя, обособени в четири позиции, както следва: Позиция 1: Костюми специални зимни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен – не по – малко от 4 000 броя; Позиция 2: Костюми специални летни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен – не по – малко от 8 300 броя; Позиция 3: Костюми специални зимни – цвят черен за курсантите от АМВР – не по – малко от 1 000 броя; Позиция 4: Костюми специални летни – цвят черен за курсантите от АМВР – не по – малко от 2 000 броя. Конкретните количества по обособената позиция, ще бъдат определени в договора с избрания изпълнител спрямо предложената единична цена, до достигане на общата прогнозна стойност за обособената позиция.
Internal identifier: 573226
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35811200 Police uniforms
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Костюми специални зимни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен
Description: Доставка на костюми специални зимни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен - не по-малко от 4000 бр.
Internal identifier: 573238
Lot: LOT-0002
Title: Костюми специални летни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен
Description: Доставка на костюми специални летни – цвят тъмно син, маслено зелен и черен - не по-малко от 8300 бр.
Internal identifier: 573246
Lot: LOT-0003
Title: Костюми специални зимни – цвят черен за курсантите от АМВР
Description: Доставка на костюми специални зимни – цвят черен за курсантите от АМВР - не по-малко от 1000 бр.
Internal identifier: 573249
Lot: LOT-0004
Title: Костюми специални летни – цвят черен за курсантите от АМВР
Description: Доставка на костюми специални летни – цвят черен за курсантите от АМВР - не по-малко от 2000 бр.
Internal identifier: 573254