2. Procedure
Procedure
Title: Godkendelsesliste vedrørende levering af psykologbehandling til unge mellem 18-24 år med let til moderat angst og depression
Description: Nærværende bekendtgørelse har til formål at orientere alle interesserede leverandører omkring Region Nordjyllands løbende optagelse af leverandører på Region Nordjyllands godkendelsesliste vedrørende levering af psykologbehandling til unge mellem 18-24 år med let til moderat angst og depression
Internal identifier: 1-23-4-72-3-26
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85121270 Psychiatrist or psychologist services