682425-2026 - Competition
Netherlands – Sanitary dispensing machines – Sanitaire voorzieningen
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Sanitaire voorzieningen
Description: Dienstverlening betreft levering, verzorging, montage, plaatsing, service en onderhoud van sanitaire voorzieningen (hardware) inclusief de bijbehorende verbruiksartikelen (vullingen) op de opgegeven locaties van Gemeente Lelystad. De volgende werkzaamheden vallen onder de dienstverleningsovereenkomst: • leveren en installeren van nieuwe hardware; • repareren/vervangen van niet of niet-goed functionerende hardware gedurende de looptijd van de overeenkomst; • op verzoek van de Opdrachtgever bijplaatsen of verwijderen van hardware; • voorraadbeheer van op locaties aanwezige voorraden van disposables/vullingen; • leveren van disposables/vullingen; • periodiek vervangen, ledigen en reinigen van dames hygiëneboxen; • periodiek vervangen van luchtverfrissing(capsules) en batterijen; • periodiek vervangen van schoonloop matten • repareren/opvullen van gaten in de muur na verwijdering hardware aan het eind van de dienstverleningsovereenkomst. De uitwerking van locaties, omvang en verbruik van beide percelen is verwerkt en als Bijlagen Perceel 1 Aantallen en verbruik Gemeente Lelystad en Perceel 2 Aantallen en verbruik Gemeente Lelystad Vastgoed
Internal identifier: 3687016
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42968200 Sanitary dispensing machines
Additional classification (cpv): 33761000 Toilet paper, 33763000 Paper hand towels, 39514300 Roller towels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: Stadhuis en de Wigstraat
Description: In het Stadhuis zijn verschillende adressen die vallen onder het Stadhuis. Het Stadhuis heeft een eigen identiteit, met een eigen huisnummer. Stadhuis, met adres Stadhuisplein 2, “Huiskamer van de lokale Democratie” Stadhuisplein 4 en “Stadstoezicht“ Stadhuisplein 6. Als voorbeeld stadhuisplein 6, deze zit onder het Stadhuis, heeft een aparte ingang maar maakt deel uit van de buitengevels van het Stadhuis. De Wigstraat adres Wigstraat 1, is een werf/ kantoor locatie waar ca 60 werplekken zijn. De buitendienst medewerkers van gemeente Lelystad werken vanuit deze locatie. Voor specificatie is Bijlage Perceel 1 Aantallen en verbruik Gemeente Lelystad toegevoegd.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Mogelijkheid te verlengen met maximaal 2 x 2 jaar
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Overig gemeentelijk vastgoed
Description: Onder het Gemeentelijk vastgoed valt onder andere: - MFA (Multifunctionele Accommodatie) - Diverse schoolgebouwen - Brandweerkazerne - GOO Gemeentelijke opvang Oekraïense ontheemden Voor specificatie is Bijlage Perceel 2 Aantallen en verbruik Gemeente Lelystad Vastgoed toegevoegd.
Internal identifier: 2