2. Procedure
Procedure
Title: Onderhoud sanitaire voorzieningen
Description: De aanbesteding betreft het onderhoud van de sanitaire voorzieningen op de locaties van het LUMC. De opdracht betreft: • Het preventief onderhoud van aanrechten, baden, brand-, nood- en oogdouches, closetcombinaties, fonteinen en kranen, et cetera, volgens onderhoudsvoorschriften van het LUMC en volgens een door het LUMC voorgeschreven frequentie (1-4 x per jaar) en planning; • Het controleren van keerkleppen volgens waterblad WB1.4G; • Het uitvoeren van legionella metingen • Modificaties en vervangingen van sanitaire voorzieningen op nacalculatie; • Het leveren van de benodigde toestellen en onderdelen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 44411000 Sanitary ware, 45232460 Sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De initiële looptijd van de overeenkomst is vier (4) jaar met een éénzijdige optie tot verlenging door het LUMC van twee (2) maal twee (2) jaar.