682604-2026 - Competition
Poland – Construction work for water and sewage pipelines – Budowa kanalizacji sanitarnej w Biernatkach
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa kanalizacji sanitarnej w Biernatkach
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sieć kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej): - średnicy DN250 – długość 131,10m - średnicy DN200 – długość 3550,10m Sieć kanalizacji sanitarnej (tłocznej): - średnicy 125x7,4mm – długość 401,70m - średnicy 110x6,6mm – długość 4,12m - średnicy 90x5,4mm – długość 731,20m UWAGA: Odcinek kanału tłocznego o średnicy 110x6,6mm/125x7,4mm o długości około 35,0m, (w tym zakres studni KPR10 i KZ10Aa) planowany jest do wykonania w ramach koordynacji zadania inwestycyjnego ZDP w Poznaniu – przebudowy ul. Głównej / Dębieckiej w m. Biernatki. Przyłącza kanalizacji sanitarnej: - średnicy 160x4,7mm - 191 szt., długość ‘ca = 1571,61m Przepompownia ścieków PB1 i PB2: - o wydajności 4,19 dm3/s - o wydajności 17,69 dm3/s Przebudowa sieci wodociągowej: - średnicy 180x10,7mm – długość 30,50m Przebudowa kabla oświetleniowego: - kabel YAKY 4x35mm2 0,6/1,0kV – długość 75,0m 3.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ. projektowania
Internal identifier: Z/67/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Sieć kanalizacji sanitarnej (grawitacyjnej): - średnicy DN250 – długość 131,10m - średnicy DN200 – długość 3550,10m Sieć kanalizacji sanitarnej (tłocznej): - średnicy 125x7,4mm – długość 401,70m - średnicy 110x6,6mm – długość 4,12m - średnicy 90x5,4mm – długość 731,20m UWAGA: Odcinek kanału tłocznego o średnicy 110x6,6mm/125x7,4mm o długości około 35,0m, (w tym zakres studni KPR10 i KZ10Aa) planowany jest do wykonania w ramach koordynacji zadania inwestycyjnego ZDP w Poznaniu – przebudowy ul. Głównej / Dębieckiej w m. Biernatki. Przyłącza kanalizacji sanitarnej: - średnicy 160x4,7mm - 191 szt., długość ‘ca = 1571,61m Przepompownia ścieków PB1 i PB2: - o wydajności 4,19 dm3/s - o wydajności 17,69 dm3/s Przebudowa sieci wodociągowej: - średnicy 180x10,7mm – długość 30,50m Przebudowa kabla oświetleniowego: - kabel YAKY 4x35mm2 0,6/1,0kV – długość 75,0m
Additional classification (cpv): 45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work, 45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines, 45100000 Site preparation work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work