682627-2026 - Competition
Poland – Natural gas – Wykonanie kompleksowej dostawy gazu ziemnego do celów grzewczych dla budynków oświatowych, remiz OSP, ośrodków zdrowia, biblioteki publicznej, które znajdują się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz budynku urzędu Gminy Mszana Dolna
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Wykonanie kompleksowej dostawy gazu ziemnego do celów grzewczych dla budynków oświatowych, remiz OSP, ośrodków zdrowia, biblioteki publicznej, które znajdują się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz budynku urzędu Gminy Mszana Dolna
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysoko metanowego typu E do celów grzewczych dla budynków oświatowych, remiz OSP, ośrodków zdrowia, biblioteki publicznej, które znajdują się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz budynku urzędu Gminy Mszana Dolna wskazanych w zał. nr 2.1.B, w zał. nr 2.B dla ( szkół podstawowych, zespołów szkół i przedszkoli, środowiskowego domu opieki społecznej) oraz dla pięciu (5) jednostek OSP i Gminnej Biblioteki jak w zał. nr 2.A SWZ w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027r.
Internal identifier: IN-ZP.271.33.2026.PN
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Additional classification (cpv): 65200000 Gas distribution and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysoko metanowego typu E do celów grzewczych dla budynków oświatowych, remiz OSP, ośrodków zdrowia, biblioteki publicznej, które znajdują się na terenie Gminy Mszana Dolna oraz budynku urzędu Gminy Mszana Dolna wskazanych w zał. nr 2.1.B, w zał. nr 2.B dla ( szkół podstawowych, zespołów szkół i przedszkoli, środowiskowego domu opieki społecznej), oraz dla pięciu (5) jednostek OSP i Gminnej Biblioteki jak w zał. nr 2.A SWZ w okresie od 01.01.2027 do 31.12.2027r.