2. Procedure
Procedure
Title: Postdienstverlening
Description: De opdracht betreft het leveren van postdienstverlening voor alle locaties van het ROC van Amsterdam-Flevoland (ROCvA-F) en Voortgezet Onderwijs van Amsterdam (VOvA), hierna gezamenlijk te noemen ROCvA-F. De opdrachtnemer verzorgt de uitvoering van de poststromen en de bijbehorende logistieke dienstverlening en levert een betrouwbare, kwalitatief hoogwaardige en toekomstbestendige dienstverlening. Daarbij draagt de opdrachtnemer actief bij aan kostenbeheersing, verduurzaming van de logistieke keten, sociale impact en continue verbetering van de dienstverlening. Van de opdrachtnemer wordt verwacht dat deze gedurende de contractperiode proactief meedenkt over optimalisatie van processen, vermindering van milieubelasting en het creëren van maatschappelijke waarde. De dienstverlening omvat: Post: - partijenpost; - losse post - brievenbuspakjes; - pakketten; - aangetekende post en pakketten; - spoedzendingen. Services: - haal- en brengservice - gemak service, voor verwerking van gemengde Indicatief zijn in 2025 de volgende volumes verwerkt: - Partijenpost: 140.000 stuks; - Pakketten en brievenbuspakjes: 500 stuks; - Aangetekende zendingen: 2.500 stuks.
Internal identifier: 2026EA03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 64100000 Post and courier services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er is een optie voor 4x met 1 jaar te verlengen.