682688-2026 - Competition
Lithuania – Architectural design services – MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (PROGIMNAZIJOS) BENDORIŲ G. 43, VILNIUJE ATVIRO ARCHITEKTŪRINIO PROJEKTO KONKURSAS
Design contest notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: MOKSLO PASKIRTIES PASTATO (PROGIMNAZIJOS) BENDORIŲ G. 43, VILNIUJE ATVIRO ARCHITEKTŪRINIO PROJEKTO KONKURSAS
Description: Projekto konkursas
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0