682699-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Zakup i dostawa leków
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa leków
Description: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków do magazynu apteki szpitalnej mieszczącej się w siedzibie Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. przy ul. Gen. Grota Roweckiego 6, 63-900 Rawicz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: Nlo-3820-07/PN/26/01
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/02
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/03
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/04
Lot: LOT-0005
Title: Część nr 5 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/05
Lot: LOT-0006
Title: Część nr 6 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/06
Lot: LOT-0007
Title: Część nr 7 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/07
Lot: LOT-0008
Title: Część nr 8 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/08
Lot: LOT-0009
Title: Część nr 9 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/09
Lot: LOT-0010
Title: Część nr 10 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/10
Lot: LOT-0011
Title: Część nr 11 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/11
Lot: LOT-0012
Title: Część nr 12 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/12
Lot: LOT-0013
Title: Część nr 13 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/13
Lot: LOT-0014
Title: Część nr 14 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/14
Lot: LOT-0015
Title: Część nr 15 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/15
Lot: LOT-0016
Title: Część nr 16 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/16
Lot: LOT-0017
Title: Część nr 17 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/17
Lot: LOT-0018
Title: Część nr 18 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/18
Lot: LOT-0019
Title: Część nr 19 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/19
Lot: LOT-0020
Title: Część nr 20 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/20
Lot: LOT-0021
Title: Część nr 21 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/21
Lot: LOT-0022
Title: Część nr 22 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-380-07/PN/26/22
Lot: LOT-0023
Title: Część nr 23 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/23
Lot: LOT-0024
Title: Część nr 24 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/24
Lot: LOT-0025
Title: Część nr 25 - Zakup i dostawa leków
Internal identifier: NLO-3820-07/PN/26/25