682744-2026 - Competition
Netherlands – Refuse disposal and treatment – Transport en Verwerking van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidenten
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Transport en Verwerking van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidenten
Description: In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is, met inachtneming van bovenstaande uitgangspunten, als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 1: De kosten worden geraamd op € 192.500,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt derhalve € 240.625,- excl. btw - Perceel 2: De kosten worden geraamd op € 266.400,-,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt derhalve € 333.000,- excl. btw De opdrachtwaarde voor beide percelen wordt geraamd op in totaal € 573.625,- exclusief btw voor de gehele looptijd van de Overeenkomst(en). Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor beide percelen in totaal wordt geschat op € 1.361.125,- exclusief btw, waarbij de maximale opdrachtwaarde voor perceel 1 € 381.250,- excl. btw bedraagt en de maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt € 979.875,- excl. btw. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: IUC202602083
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Transport van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidenten
Description: In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 1: De kosten worden geraamd op € 192.500,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt derhalve € 240.625,- excl. btw Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 1 bedraagt € 381.250,- excl. btw. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optie tot verlenging
Lot: LOT-0002
Title: Verwerking van afval van dierziekten en niet-dierziekten gerelateerde Incidenten
Description: In het kader van de bestrijding van Dierziekten kan afval vrijkomen, zoals gebruikte persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM’s) en overig afval (cateringafval, verpakkingsmateriaal, balen stro, afgedankte kruiwagens, voerschotels e.d.). Dit afval moet na de bestrijding worden afgevoerd en verwerkt. Daarnaast zijn er Incidenten op Niet-dierziekte vlak, zoals plantgezondheid, waar afval vrij kan komen welke getransporteerd en verwerkt moet worden, het gaat hierbij ook over infectieus afval, waardoor transport en verwerking op nagenoeg dezelfde wijze moet plaatsvinden. Het afval dat getransporteerd en verwerkt moet worden betreft afval met Euralcodes 18.02.02, 18.02.03, 18.01.03. of 18.01.04. Dit betekent dat het o.a. afval is waarvan de inzameling, het transport en de verwerking zijn onderworpen aan speciale richtlijnen teneinde infectie te voorkomen. Dit is gebaseerd op inzet in tijden van Crisis waarin grootschalige dierziekte-uitbraken plaatsvinden, uitgaande van een totaal van 90 uitbraken (60 HPAI en 30 overige uitbraken) tijdens de contractperiode. De schatting is gebaseerd op de risicobeoordeling van de Wageningen Economic Research (WEcR) met betrekking tot dierziektenuitbraken in Nederland. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. De raming van de opdrachtwaarde voor de looptijd van de overeenkomst is, als volgt (bedragen zijn exclusief btw). - Perceel 2: De kosten worden geraamd op € 266.400,-,- excl. btw voor de gehele looptijd. Dit betreffen de vaste kosten (bereikbaarheidsvergoeding) en de inzet bij Dierziekte gerelateerde Incidenten. Daarnaast wordt rekening gehouden met indexatiemogelijkheden en onvoorziene omstandigheden, waaronder Niet-dierziekte gerelateerde Incidenten. Hiervoor wordt een marge van 25% gehanteerd. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt derhalve € 333.000,- excl. btw Inschrijvers dienen er echter rekening mee te houden dat de daadwerkelijke afname aanmerkelijk lager kan liggen dan hierboven aangegeven. Dit komt omdat er sprake is van bovengenoemde onzekere factoren die van invloed zijn op de afname. Daarnaast kan er ook sprake zijn van een grootschalige Crisis en kan de maximale opdrachtwaarde hoger zijn dan de geraamde waarde. De maximale opdrachtwaarde voor perceel 2 bedraagt bedraagt € 979.875,- excl. btw.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 90000000 Sewage, refuse, cleaning and environmental services