2. Procedure
Procedure
Title: świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Description: przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym na liniach komunikacyjnych obejmujących Gminę Łąck dla którego gmina Łąck jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego
Internal identifier: PR.7240
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących obszar Gminy Łąck
Internal identifier: RP.7240