See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku.
Description: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku. Pogrupowanego w 38 pakietach.
Internal identifier: SPZZOZ.ZP/64/2026
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Pakiet 1 - Sprzęt ogólny jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Pakiet 2 - Sprzęt ogólny jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Pakiet 3 - Sprzęt ogólny jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Pakiet 4 - Sprzęt ogólny jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Pakiet 5 - Sprzęt ogólny jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Description: Pakiet 6 - RĘKAWICE NIEJAŁOWE jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Description: Pakiet 7 - RĘKAWICE JAŁOWE jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Description: Pakiet 8 - Odzież ochronna jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Pakiet 9 - Podkłady i pościel jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Pakiet 10 - Materiały do laparoskopii/histeroskopii
Internal identifier: Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Pakiet 11 - Materiały okulistyczne
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Description: Pakiet 12 - Materiały okulistyczne
Internal identifier: Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Pakiet 13 - Materiały do diagnostyki medycznej
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Pakiet 14 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Pakiet 15 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Pakiet 16 - Materiały do endoskopii
Internal identifier: Część 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Description: Pakiet 17 - Materiały do endoskopii
Internal identifier: Część 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Description: Pakiet 18 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Description: Pakiet 19 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Description: Pakiet 20 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 20
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Description: Pakiet 21 - Sprzęt do badania spirometrycznego jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 21
Lot: LOT-0022
Title: Pakiet 22
Description: Pakiet 22 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 22
Lot: LOT-0023
Title: Pakiet 23
Description: Pakiet 23 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 23
Lot: LOT-0024
Title: Pakiet 24
Description: Pakiet 24 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 24
Lot: LOT-0025
Title: Pakiet 25
Description: Pakiet 25 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 25
Lot: LOT-0026
Title: Pakiet 26
Description: Pakiet 26 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 26
Lot: LOT-0027
Title: Pakiet 27
Description: Pakiet 27 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 27
Lot: LOT-0028
Title: Pakiet 28
Description: Pakiet 28 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 28
Lot: LOT-0029
Title: Pakiet 29
Description: Pakiet 29 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 29
Lot: LOT-0030
Title: Pakiet 30
Description: Pakiet 30 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 30
Lot: LOT-0031
Title: Pakiet 31
Description: Pakiet 31 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 31
Lot: LOT-0032
Title: Pakiet 32
Description: Pakiet 32 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 32
Lot: LOT-0033
Title: Pakiet 33
Description: Pakiet 33 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 33
Lot: LOT-0034
Title: Pakiet 34
Description: Pakiet 34 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 34
Lot: LOT-0035
Title: Pakiet 35
Description: Pakiet 35 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 35
Lot: LOT-0036
Title: Pakiet 36
Description: Pakiet 36 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 36
Lot: LOT-0037
Title: Pakiet 37
Description: Pakiet 37 - Specjalistyczny sprzęt jednorazowego użytku
Internal identifier: Część 37
Lot: LOT-0038
Title: Pakiet 38
Description: Pakiet 38 - Materiały okulistyczne
Internal identifier: Część 38