See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Verwerken van harde plastics
Description: Deze opdracht omvat het verwerken van de harde plastics (Eural-code: 20.01.39) die afkomstig zijn van huishoudens en gelijkaardige bedrijfsafvalstromen die selectief worden aangeleverd door de inwoners van het werkingsgebied van Mirom Roeselare op de recyclageparken van de aangesloten gemeenten. - Hooglede - Houthulst - Koekelare - Kortemark - Langemark-Poelkapelle - Lichtervelde - Moorslede - Roeselare - Ruiselede - Rumbeke - Staden - Torhout - Wingene - Zonnebeke Daarnaast biedt Mirom Roeselare de inwoners van haar werkingsgebied de dienst om groot huisvuil thuis aan te bieden voor ophaling. De verschillende afvalstoffen worden ingezameld in containers en door Mirom Roeselare of de door het bestuur aangeduide transporteurs afgevoerd naar de verwerkers. Deze opdracht is opgedeeld in XXX percelen die elk een hoeveelheid van XXX ton harde plastics bevatten. Elk perceel is identiek naar verwerking. De oplding van de opdracht in meerdere kleine percelen heeft tot doel om: - zowel grote als kleine marktspelers kansen te bieden. - het optimum te zoeken in het totaal van de verwerkingskost en de transportkost.
Internal identifier: PPP0HE-687/6048/2026/450
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 1 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450_1
Additional classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services, 90514000 Refuse recycling services
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 2 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 2_2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 3 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 3_3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 4 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 4_4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 5 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 5_5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 6 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 6_6
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 7 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 7 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 7_7
Lot: LOT-0008
Title: Perceel 8 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 8 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 8_8
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 9 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 9 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 9_9
Lot: LOT-0010
Title: Perceel 10 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 10 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 10_10
Lot: LOT-0011
Title: Perceel 11 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 11 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 11_11
Lot: LOT-0012
Title: Perceel 12 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 12 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 12_12
Lot: LOT-0013
Title: Perceel 13 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 13 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 13_13
Lot: LOT-0014
Title: Perceel 14 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 14 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 14_14
Lot: LOT-0015
Title: Perceel 15 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 15 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 15_15
Lot: LOT-0016
Title: Perceel 16 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 16 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 16_16
Lot: LOT-0017
Title: Perceel 17 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 17 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 17_17
Lot: LOT-0018
Title: Perceel 18 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 18 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 18_18
Lot: LOT-0019
Title: Perceel 19 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 19 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 19_19
Lot: LOT-0020
Title: Perceel 20 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 20 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 20_20
Lot: LOT-0021
Title: Perceel 21 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 21 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 21_21
Lot: LOT-0022
Title: Perceel 22 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 22 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 22_22
Lot: LOT-0023
Title: Perceel 23 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 23 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 23_23
Lot: LOT-0024
Title: Perceel 24 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 24 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 24_24
Lot: LOT-0025
Title: Perceel 25 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 25 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 25_25
Lot: LOT-0026
Title: Perceel 26 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 26 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 26_26
Lot: LOT-0027
Title: Perceel 27 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 27 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 27_27
Lot: LOT-0028
Title: Perceel 28 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 28 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 28_28
Lot: LOT-0029
Title: Perceel 29 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 29 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 29_29
Lot: LOT-0030
Title: Perceel 30 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 30 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 30_30
Lot: LOT-0031
Title: Perceel 31 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 31 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 31_31
Lot: LOT-0032
Title: Perceel 32 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 32 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 32_32
Lot: LOT-0033
Title: Perceel 33 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 33 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 33_33
Lot: LOT-0034
Title: Perceel 34 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 34 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 34_34
Lot: LOT-0035
Title: Perceel 35 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 35 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 35_35
Lot: LOT-0036
Title: Perceel 36 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 36 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 36_36
Lot: LOT-0037
Title: Perceel 37 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 37 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 37_37
Lot: LOT-0038
Title: Perceel 38 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 38 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 38_38
Lot: LOT-0039
Title: Perceel 39 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 39 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 39_39
Lot: LOT-0040
Title: Perceel 40 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 40 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 40_40
Lot: LOT-0041
Title: Perceel 41 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 41 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 41_41
Lot: LOT-0042
Title: Perceel 42 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 42 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 42_42
Lot: LOT-0043
Title: Perceel 43 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 43 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 43_43
Lot: LOT-0044
Title: Perceel 44 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 44 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 44_44
Lot: LOT-0045
Title: Perceel 45 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 45 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 45_45
Lot: LOT-0046
Title: Perceel 46 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 46 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 46_46
Lot: LOT-0047
Title: Perceel 47 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 47 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 47_47
Lot: LOT-0048
Title: Perceel 48 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 48 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 48_48
Lot: LOT-0049
Title: Perceel 49 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 49 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 49_49
Lot: LOT-0050
Title: Perceel 50 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 50 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 50_50
Lot: LOT-0051
Title: Perceel 51 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 51 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 51_51
Lot: LOT-0052
Title: Perceel 52 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 52 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 52_52
Lot: LOT-0053
Title: Perceel 53 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 53 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 53_53
Lot: LOT-0054
Title: Perceel 54 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 54 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 54_54
Lot: LOT-0055
Title: Perceel 55 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 55 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 55_55
Lot: LOT-0056
Title: Perceel 56 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 56 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 56_56
Lot: LOT-0057
Title: Perceel 57 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 57 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 57_57
Lot: LOT-0058
Title: Perceel 58 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 58 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 58_58
Lot: LOT-0059
Title: Perceel 59 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 59 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 59_59
Lot: LOT-0060
Title: Perceel 60 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 60 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 60_60
Lot: LOT-0061
Title: Perceel 61 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 61 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 61_61
Lot: LOT-0062
Title: Perceel 62 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 62 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 62_62
Lot: LOT-0063
Title: Perceel 63 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 63 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 63_63
Lot: LOT-0064
Title: Perceel 64 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 64 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 64_64
Lot: LOT-0065
Title: Perceel 65 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 65 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 65_65
Lot: LOT-0066
Title: Perceel 66 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 66 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 66_66
Lot: LOT-0067
Title: Perceel 67 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 67 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 67_67
Lot: LOT-0068
Title: Perceel 68 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 68 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 68_68
Lot: LOT-0069
Title: Perceel 69 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 69 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 69_69
Lot: LOT-0070
Title: Perceel 70 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 70 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 70_70
Lot: LOT-0071
Title: Perceel 71 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 71 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 71_71
Lot: LOT-0072
Title: Perceel 72 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 72 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 72_72
Lot: LOT-0073
Title: Perceel 73 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 73 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 73_73
Lot: LOT-0074
Title: Perceel 74 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 74 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 74_74
Lot: LOT-0075
Title: Perceel 75 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 75 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 75_75
Lot: LOT-0076
Title: Perceel 76 (Verwerken van harde plastics)
Description: Perceel 76 (Verwerken van harde plastics)
Internal identifier: 2026/450 76_76
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Verwerken van harde plastics
Identificador interno: PPP0HE-687/6048/2026/450
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026/450_1
Clasificación adicional (cpv): 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos, 90514000 Servicios de reciclado de desperdicios
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026/450 2_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2026/450 3_3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 2026/450 4_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 2026/450 5_5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 2026/450 6_6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 2026/450 7_7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 2026/450 8_8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 2026/450 9_9
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 2026/450 10_10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 2026/450 11_11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 2026/450 12_12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 2026/450 13_13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 2026/450 14_14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 2026/450 15_15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: 2026/450 16_16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: 2026/450 17_17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 2026/450 18_18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: 2026/450 19_19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 2026/450 20_20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: 2026/450 21_21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: 2026/450 22_22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: 2026/450 23_23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: 2026/450 24_24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: 2026/450 25_25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: 2026/450 26_26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: 2026/450 27_27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: 2026/450 28_28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: 2026/450 29_29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: 2026/450 30_30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: 2026/450 31_31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: 2026/450 32_32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: 2026/450 33_33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: 2026/450 34_34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: 2026/450 35_35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: 2026/450 36_36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: 2026/450 37_37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: 2026/450 38_38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: 2026/450 39_39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: 2026/450 40_40
Lote: LOT-0041
Identificador interno: 2026/450 41_41
Lote: LOT-0042
Identificador interno: 2026/450 42_42
Lote: LOT-0043
Identificador interno: 2026/450 43_43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: 2026/450 44_44
Lote: LOT-0045
Identificador interno: 2026/450 45_45
Lote: LOT-0046
Identificador interno: 2026/450 46_46
Lote: LOT-0047
Identificador interno: 2026/450 47_47
Lote: LOT-0048
Identificador interno: 2026/450 48_48
Lote: LOT-0049
Identificador interno: 2026/450 49_49
Lote: LOT-0050
Identificador interno: 2026/450 50_50
Lote: LOT-0051
Identificador interno: 2026/450 51_51
Lote: LOT-0052
Identificador interno: 2026/450 52_52
Lote: LOT-0053
Identificador interno: 2026/450 53_53
Lote: LOT-0054
Identificador interno: 2026/450 54_54
Lote: LOT-0055
Identificador interno: 2026/450 55_55
Lote: LOT-0056
Identificador interno: 2026/450 56_56
Lote: LOT-0057
Identificador interno: 2026/450 57_57
Lote: LOT-0058
Identificador interno: 2026/450 58_58
Lote: LOT-0059
Identificador interno: 2026/450 59_59
Lote: LOT-0060
Identificador interno: 2026/450 60_60
Lote: LOT-0061
Identificador interno: 2026/450 61_61
Lote: LOT-0062
Identificador interno: 2026/450 62_62
Lote: LOT-0063
Identificador interno: 2026/450 63_63
Lote: LOT-0064
Identificador interno: 2026/450 64_64
Lote: LOT-0065
Identificador interno: 2026/450 65_65
Lote: LOT-0066
Identificador interno: 2026/450 66_66
Lote: LOT-0067
Identificador interno: 2026/450 67_67
Lote: LOT-0068
Identificador interno: 2026/450 68_68
Lote: LOT-0069
Identificador interno: 2026/450 69_69
Lote: LOT-0070
Identificador interno: 2026/450 70_70
Lote: LOT-0071
Identificador interno: 2026/450 71_71
Lote: LOT-0072
Identificador interno: 2026/450 72_72
Lote: LOT-0073
Identificador interno: 2026/450 73_73
Lote: LOT-0074
Identificador interno: 2026/450 74_74
Lote: LOT-0075
Identificador interno: 2026/450 75_75
Lote: LOT-0076
Identificador interno: 2026/450 76_76
Titel: Verwerken van harde plastics
Interne identificatiecode: PPP0HE-687/6048/2026/450
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026/450_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2026/450 2_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2026/450 3_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2026/450 4_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2026/450 5_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2026/450 6_6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 2026/450 7_7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 2026/450 8_8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 2026/450 9_9
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 2026/450 10_10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 2026/450 11_11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 2026/450 12_12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 2026/450 13_13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 2026/450 14_14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 2026/450 15_15
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 2026/450 16_16
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: 2026/450 17_17
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: 2026/450 18_18
Perceel: LOT-0019
Interne identificatiecode: 2026/450 19_19
Perceel: LOT-0020
Interne identificatiecode: 2026/450 20_20
Perceel: LOT-0021
Interne identificatiecode: 2026/450 21_21
Perceel: LOT-0022
Interne identificatiecode: 2026/450 22_22
Perceel: LOT-0023
Interne identificatiecode: 2026/450 23_23
Perceel: LOT-0024
Interne identificatiecode: 2026/450 24_24
Perceel: LOT-0025
Interne identificatiecode: 2026/450 25_25
Perceel: LOT-0026
Interne identificatiecode: 2026/450 26_26
Perceel: LOT-0027
Interne identificatiecode: 2026/450 27_27
Perceel: LOT-0028
Interne identificatiecode: 2026/450 28_28
Perceel: LOT-0029
Interne identificatiecode: 2026/450 29_29
Perceel: LOT-0030
Interne identificatiecode: 2026/450 30_30
Perceel: LOT-0031
Interne identificatiecode: 2026/450 31_31
Perceel: LOT-0032
Interne identificatiecode: 2026/450 32_32
Perceel: LOT-0033
Interne identificatiecode: 2026/450 33_33
Perceel: LOT-0034
Interne identificatiecode: 2026/450 34_34
Perceel: LOT-0035
Interne identificatiecode: 2026/450 35_35
Perceel: LOT-0036
Interne identificatiecode: 2026/450 36_36
Perceel: LOT-0037
Interne identificatiecode: 2026/450 37_37
Perceel: LOT-0038
Interne identificatiecode: 2026/450 38_38
Perceel: LOT-0039
Interne identificatiecode: 2026/450 39_39
Perceel: LOT-0040
Interne identificatiecode: 2026/450 40_40
Perceel: LOT-0041
Interne identificatiecode: 2026/450 41_41
Perceel: LOT-0042
Interne identificatiecode: 2026/450 42_42
Perceel: LOT-0043
Interne identificatiecode: 2026/450 43_43
Perceel: LOT-0044
Interne identificatiecode: 2026/450 44_44
Perceel: LOT-0045
Interne identificatiecode: 2026/450 45_45
Perceel: LOT-0046
Interne identificatiecode: 2026/450 46_46
Perceel: LOT-0047
Interne identificatiecode: 2026/450 47_47
Perceel: LOT-0048
Interne identificatiecode: 2026/450 48_48
Perceel: LOT-0049
Interne identificatiecode: 2026/450 49_49
Perceel: LOT-0050
Interne identificatiecode: 2026/450 50_50
Perceel: LOT-0051
Interne identificatiecode: 2026/450 51_51
Perceel: LOT-0052
Interne identificatiecode: 2026/450 52_52
Perceel: LOT-0053
Interne identificatiecode: 2026/450 53_53
Perceel: LOT-0054
Interne identificatiecode: 2026/450 54_54
Perceel: LOT-0055
Interne identificatiecode: 2026/450 55_55
Perceel: LOT-0056
Interne identificatiecode: 2026/450 56_56
Perceel: LOT-0057
Interne identificatiecode: 2026/450 57_57
Perceel: LOT-0058
Interne identificatiecode: 2026/450 58_58
Perceel: LOT-0059
Interne identificatiecode: 2026/450 59_59
Perceel: LOT-0060
Interne identificatiecode: 2026/450 60_60
Perceel: LOT-0061
Interne identificatiecode: 2026/450 61_61
Perceel: LOT-0062
Interne identificatiecode: 2026/450 62_62
Perceel: LOT-0063
Interne identificatiecode: 2026/450 63_63
Perceel: LOT-0064
Interne identificatiecode: 2026/450 64_64
Perceel: LOT-0065
Interne identificatiecode: 2026/450 65_65
Perceel: LOT-0066
Interne identificatiecode: 2026/450 66_66
Perceel: LOT-0067
Interne identificatiecode: 2026/450 67_67
Perceel: LOT-0068
Interne identificatiecode: 2026/450 68_68
Perceel: LOT-0069
Interne identificatiecode: 2026/450 69_69
Perceel: LOT-0070
Interne identificatiecode: 2026/450 70_70
Perceel: LOT-0071
Interne identificatiecode: 2026/450 71_71
Perceel: LOT-0072
Interne identificatiecode: 2026/450 72_72
Perceel: LOT-0073
Interne identificatiecode: 2026/450 73_73
Perceel: LOT-0074
Interne identificatiecode: 2026/450 74_74
Perceel: LOT-0075
Interne identificatiecode: 2026/450 75_75
Perceel: LOT-0076
Interne identificatiecode: 2026/450 76_76