See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu do zabiegów ortopedycznych dla SPWSZ w Szczecinie – 29 zadań – część I
Description: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu do zabiegów ortopedycznych dla SPWSZ w Szczecinie – 29 zadań – część I. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ oraz w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1/1A/1B do SWZ.
Internal identifier: EP/220/91/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies, 33183000 Orthopaedic support devices, 33697110 Bone reconstruction cements
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1. Implanty ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 1.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 1
Main classification (cpv): 33141700 Orthopaedic supplies
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego, stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2. Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 2.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3. Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 3.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4. Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 4.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5. Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 5.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6. Wyroby używane w przypadku złamań, śruby i płyty
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 6.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7. – Implanty do rekonstrukcji artroskopowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 7.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8. – Implanty do rekonstrukcji artroskopowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 8.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9. – Implanty do rekonstrukcji artroskopowych
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 9.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 10.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 10
Main classification (cpv): 33183000 Orthopaedic support devices
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 11.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 12.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 13.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 14.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15. – Implanty kręgosłupowe I
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 15.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16. – Implanty kręgosłupowe II
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 16.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17. – Implanty kręgosłupowe III
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 17.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18. – Implanty kręgosłupowe IV
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 18.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19. – Implanty kręgosłupowe VI
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 19.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 20.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21. – Implanty ortopedyczne do chirurgii stopy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 21.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22. – Implanty do chirurgii stopy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 22.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 23.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 23
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 24. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 24.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 24
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 25. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 25.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 25
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 26. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 26.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 26
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 27. – Cement
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 27.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 27
Main classification (cpv): 33697110 Bone reconstruction cements
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 28. – Cement
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 28.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 28
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 29. – Dodatkowe wyroby ortopedyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1/1A/1B do SWZ dla zadania nr 29.
Internal identifier: EP/220/91/2026 - zadanie nr 29