2. Procedure
Procedure
Title: 2026-0669 Vervanging materiaal gladheidbestrijding
Description: Gemeente Leiderdorp wil in het kader van de vervanging van het huidige strooimateriaal en één rolbezem één overeenkomst afsluiten voor het leveren voor het strooimateriaal, één rolbezem en een zoutmenginstallatie. Onderdeel van de levering is een gesloten reparatie- en onderhoudscontract (R/O-contract) voor het onderhoud van het strooimateriaal, rolbezem en zoutmenginstallatie. Het gaat om de levering van het volgende strooimateriaal: • Twee zoutstrooiers klein; • Eén zoutstrooier groot; • Eén zoutstrooier aanhanger klein; • Zoutmenginstallatie; • Rolbezem smalspoor. • Strooimanagementsysteem 300000
Internal identifier: 2026-0669
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44113910 Winter-maintenance materials
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Vervanging materiaal gladheidbestrijding
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Er wordt een Overeenkomst afgesloten met maximaal 1 Inschrijver. De Overeenkomst van de Opdracht zal worden gesloten door middel van een overeenkomst volgend op de Definitieve gunning. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van 6 jaar, met een verlengingsoptie van 2 keer 2 jaar. Elke Overeenkomst heeft hiermee een maximale looptijd van 10 jaar