683306-2026 - Competition
Czechia – Underground railway station – I.D pražského metra – stanice Libuš včetně dokončení tunelu (ND) – LI – stavební část
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: I.D pražského metra – stanice Libuš včetně dokončení tunelu (ND) – LI – stavební část
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení dopravní stavby „Zhotovení stanice Libuš včetně dokončení tunelu (ND) – LI – stavební část“, tedy zhotovení stanice Libuš a dokončení tunelu ze stanice Nové Dvory, jejíž vlastní zhotovení ani zhotovení většiny ražeb tohoto tunelu předmětem veřejné zakázky není, do stanice Libuš. Bližší specifikace předmětu plnění je uvedena v závazném vzoru smlouvy a jejích přílohách, v Projektové dokumentaci, která tvoří přílohu č. 1 Přílohy č. 2 zadávací dokumentace (dále též „Projektová dokumentace“) a v projekčním standardu PS (HP840-02/P3-2013-07) a projekčním standardu výtahy (HP840-02/P4-2013-04), které tvoří přílohu č. 8 a přílohu č. 9 Přílohy č. 2 zadávací dokumentace (dále též „Projekční standardy“). Předpokládaný rozsah prací, které jsou předmětem této veřejné zakázky, vymezuje soupis prací, který je přílohou č. 2 Přílohy č. 2 zadávací dokumentace (dále jen „Soupis prací“).
Internal identifier: 0303/179
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45234125 Underground railway station
Additional classification (cpv): 45234122 Underground railway works, 42416400 Escalators, 45311000 Electrical wiring and fitting work, 45351000 Mechanical engineering installation works, 51112100 Installation services of electricity distribution equipment, 51112200 Installation services of electricity control equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel zadává tuto veřejnou zakázku jako zakázku měřenou – skutečná cena díla (Stavby) bude z podstatné části určena dle skutečného rozsahu prací stanoveného měřením a oceněného dle jednotkových cen uvedených v nabídce vybraného dodavatele. Tento způsob určení skutečné ceny plnění veřejné zakázky je vyhrazenou změnou závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ. Které části veřejné zakázky jsou tzv. měřené a u kterých se naopak předpokládá paušální stanovení ceny, je jednoznačně a závazně uvedeno v Soupisu prací. K tomuto způsobu určení ceny zadavatel již přihlédl při stanovení předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Zadavatel si tak v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ a ve smyslu čl. 9.3 smlouvy vyhrazuje změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v upřesněních a změnách díla (Stavby), resp. změně jednotkového množství předem definovaných a naceněných položek Soupisu prací s ohledem na stanovení tzv. měřeného kontraktu, přičemž podmínky pro využití vyhrazené změny jsou definovány v příslušných odstavcích čl. 9 smlouvy.