2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΙΚΡΟΣΦΑΙΡΩΝ ΕΠΙΣΗΜΑΣΜΕΝΩΝ ΜΕ Υ-90 ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΑΔΙΟΕΜΒΟΛΙΣΜΟ ΠΡΩΤΟΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΠΑΘΩΝ ΟΓΚΩΝ ΗΠΑΤΟΣ
Description: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΙΚΡΟΣΦΑΙΡΩΝ ΕΠΙΣΗΜΑΣΜΕΝΩΝ ΜΕ Υ-90 ΓΙΑ ΤΟΝ ΡΑΔΙΟΕΜΒΟΛΙΣΜΟ ΠΡΩΤΟΠΑΘΩΝ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΠΑΘΩΝ ΟΓΚΩΝ ΗΠΑΤΟΣ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696400 Isotopic reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια Μικροσφαιρών Επισημασμένων με Υ-90 για ραδιοεμβολισμό πρωτοπαθών και δευτεροπαθών όγκων του ήπατος Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 33696400-- Ισοτοπικά αντιδραστήρια
Description: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια Μικροσφαιρών Επισημασμένων με Υ-90 για ραδιοεμβολισμό πρωτοπαθών και δευτεροπαθών όγκων του ήπατος Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 33696400-- Ισοτοπικά αντιδραστήρια