See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Description: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging bij de aanvang van de procedure voor het afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Internal identifier: OA 2816
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79400000 Business and management consultancy and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OA 2816 - 1
Description: Perceel 1: Air Traffic Management Systems (Voice Communication, Data Communication, Navigation, Surveillance, Air Traffic Management, Aeronautical Information Management, Aeronautical Meteorology, Remote Towers, A-SMGCS, System Architecture, Enterprise Architecture, IT infrastructure, …etc);
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: OA 2816 - 2
Description: Perceel 2: Air Traffic Management Operations (CONOPS, Procedure design, Safety Management, Free Route, AFUA , ATFCM , AMAN , DMAN , PBN , CDA , GBAS , Strategy and planning, Project Management, Airport capacity, Building infrastructure, sustainable aviation,...etc).
Internal identifier: 2
68346-2026 - Resultaat
België – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Afsluiten van een raamovereenkomst voor de terbeschikkingstelling van externe experten voor de verwezenlijking van strategische projecten.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode: OA 2816
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: OA 2816 - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: OA 2816 - 2
Interne identificatiecode: 2