2. Procedure
Procedure
Title: Utbildning inom industriteknik
Description: Beställarens syfte med upphandlingen är att ingå ramavtal med en utbildningsanordnare som erbjuder yrkesutbildning inom Industriteknik - vilket omfattar ett antal yrkespaket.
Internal identifier: AMF 2026-407
Type of procedure: Other single stage procedure
Main features of the procedure: Enstegsförfarande enligt 19 kap LOU
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80400000 Adult and other education services
Additional classification (cpv): 80530000 Vocational training services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Enligt upphandlingsdokumentet
Internal identifier: Utbildning inom industriteknik