683466-2026 - Competition
Netherlands – Sewer survey services – Raamovereenkomst reinigen en inspecteren riolering 2027 - 2031
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst reinigen en inspecteren riolering 2027 - 2031
Description: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: - toepassen tijdelijke afsluiters; - reinigen riolering; - inspecteren riolering; - afvoeren en storten van slib; - toepassen tijdelijke verkeersmaatregelen en voorzieningen; - bijkomende werkzaamheden. Deze raamovereenkomst omvat reinigings- en visuele inspectiewerkzaamheden van een deel van het rioolstelsel in de gemeente Noordenveld.
Internal identifier: 950001.028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90491000 Sewer survey services
Additional classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -