See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Pompen, dompelpompen en aandrijftechnieken
Description: De Opdracht omvat de levering, reparatie en revisie van pompen, dompelpompen en aandrijftechnieken.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 42122000 Pumps
Additional classification (cpv): 31110000 Electric motors, 42122130 Water pumps, 42141300 Gears and gearing, 45232421 Sewage treatment works, 50511000 Repair and maintenance services of pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 - Levering rioolwaterdompelpompen
Description: Levering van rioolwaterdompelpompen en bijbehorende waaier en bodemplaten.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 - Levering voortstuwers en mixers
Description: Levering van voortstuwers en mixers
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 - Levering oppervlaktewaterpompen
Description: Levering van oppervlaktewaterpompen
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4 - Levering verdringerpompen en slijtonderdelen
Description: Levering van verdringerpompen en slijtonderdelen
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5A - Reparatie en revisie van rioolwaterdompelpompen
Description: Reparatie en revisie van rioolwaterdompelpompen
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 5B - Reparatie en revisie van voortstuwers en mixers
Description: Reparatie en revisie van voortstuwers en mixers
Lot: LOT-0007
Title: Perceel 5C - Reparatie en revisie van oppervlaktewaterpompen.
Description: Reparatie en revisie van oppervlaktewaterpompen
Lot: LOT-0008
Title: Perceel 6 - Levering, reparatie en revisie van elektromotoren, tandwielkasten en blowers
Description: Levering, reparatie en revisie van elektromotoren, tandwielkasten en blowers
Lot: LOT-0009
Title: Perceel 7 - Levering van vijzels en lagers
Description: Levering van vijzels en lagers