683631-2026 - Competition
Poland – Antiseptics and disinfectants – Dostawa środków czystości, dezynfekcji oraz materiałów gospodarczych (DFP.271.164.2026.KK)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa środków czystości, dezynfekcji oraz materiałów gospodarczych (DFP.271.164.2026.KK)
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości, dezynfekcji oraz materiałów gospodarczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Internal identifier: DFP.271.164.2026.KK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Additional classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies, 39830000 Cleaning products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1
Description: 1. Dozownik ścienny - 200 szt
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
Lot: LOT-0002
Title: 2
Description: 1. Preparat chlorowy - 680 opakowań
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3
Description: 1. Preparat płuczący do stosowania w myjniach-dezynfektorach do naczyń sanitarny - 40 opakowań 2. Alkaliczny środek do mycia kaczek i basenów - 20 opakowań 3. Płynny koncentrat do maszynowej dezynfekcji - 15 opakowań 4. Środek do wstępnej obróbki narzędzi chirurgicznych - 130 szt 5. Płynny preparat do wstępnego mycia i dezynfekcji narzędzi - 100 opakowań
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4
Description: 1. Płynny, bezalkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych - 1 200 opakowań 2. Płynny, bezalkoholowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych - 50 opakowań 3. Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni i wyrobów medycznych, w tym metodą zanurzeniową - 260 opakowań
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5
Description: 1.Bezalkoholowe chusteczki do szybkiej dezynfekcji powierzchni nieinwazyjnych wyrobów medycznych - 750 opakowań
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6
Description: 1. Podchloryn sodu, płynny - 6 500 litrów
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7
Description: 1. Ręcznik dwuwarstwowy do osuszania rąk - 3 820 rolka 2. Ręcznik papierowy, biały, perforowany - 5 650 rolka 3. Dozownik naścienny - 6 sztuk
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 39830000 Cleaning products
Lot: LOT-0008
Title: 8
Description: 1. Krem do rąk - 840 opakowań 2. Mydło toaletowe kostkowe - 475 opakowań 3. Oliwka do masażu - 20 opakowań 4. Płyn do kąpieli od pierwszego dnia życia - 500 opakowań 5. Krem zawierający składniki aktywne - 2 800 opakowań 6. Chusteczki z klipsem - 46 890 opakowań 7. Chusteczki z klipsem - 14 760 opakowań 8. Oliwka dla noworodka - 275 opakowań 9. Preparat , który może mieć postać emulsji , kosmetyk z pompką, zawierający witaminę E oraz wosk pszczeli - 2 610 opakowań 10. Preparat do usuwania kurzu z powierzchni mebli w sprayu - 75 sztuk
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9
Description: 1. Worki foliowe strunowe - 100 sztuk 2. Worki foliowe strunowe - 1000 sztuk 3. Woreczki foliowe - śniadaniowe - 102 300 sztuka 4. Worki foliowe strunowe - 25 100 sztuk 5. Worki foliowe strunowe - 26 500 sztuk
Internal identifier: 9
683631-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: DFP.271.164.2026.KK
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39220000 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe, 39830000 Środki czyszczące
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1
Opis: 1. Dozownik ścienny - 200 szt
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 39220000 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: 2
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: 5
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7
Wewnętrzny identyfikator: 7
Główna klasyfikacja (cpv): 39830000 Środki czyszczące
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8
Wewnętrzny identyfikator: 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9
Wewnętrzny identyfikator: 9