683634-2026 - Competition
Poland – Desktop computer – ZP/88/2026 - Dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, monitorów, urządzeń mobilnych, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZP/88/2026 - Dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, monitorów, urządzeń mobilnych, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego – w tym komputerów stacjonarnych, monitorów, urządzeń mobilnych, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia-stanowi załącznik nr 2 do SWZ - Załączniki pomocnicze zał. nr 10 do SWZ oraz zał. nr 1 do OPZ. Zamówienie podzielone jest na 16 pakietów (części) zgodnie z informacją poniżej: Pakiet 1 - Tablet 15 szt. Pakiet 2 - Tablet 10 szt. Pakiet 3 - Komputer 120 szt. Pakiet 4 - Monitor 24" 40szt. Pakiet 5 - Monitor 27" 80 szt. Pakiet 6 - Monitor 32" 50 szt. Pakiet 7 - Drukarka mono mała 15 szt. Pakiet 8 - Drukarka mono duża 5 szt. Pakiet 9 - Drukarka kolorowa 5 szt. Pakiet 10 - Urządzenie wielofunkcyjne mono małe 12 szt. Pakiet 11 - Urządzenie wielofunkcyjne mono średnie 5 szt. Pakiet 12 - Urządzenie wielofunkcyjne mono 5 szt. Pakiet 13 - Urządzenie wielofunkcyjne kolor małe 10 szt. Pakiet 14 - Urządzenie wielofunkcyjne kolor duże 5 szt. Pakiet 15 - Urządzenie wielofunkcyjne kolor A3 5 szt. Pakiet 16 - AIO 25 szt.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 42962000 Printing and graphics equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Description: Dostawa tabletów - 15 szt.
Main classification (cpv): 30213200 Tablet computer
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Description: Dostawa tabletów - 10 szt.
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Description: Dostawa komputerów - 120 szt.
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Description: Dostawa monitorów 24" - 40 szt.
Main classification (cpv): 30231300 Display screens
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Description: Dostawa monitorów 27" - 80 szt.
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Description: Dostawa monitorów 32" - 50 szt.
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Description: Dostawa drukarek mono małych - 15 szt.
Main classification (cpv): 42962000 Printing and graphics equipment
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Description: Dostawa drukarek mono duża - 5 szt.
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Description: Dostawa drukarek kolorowych - 5 szt.
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych mono małe - 12 szt.
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych mono średnie - 5 szt.
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych mono - 5 szt.
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych kolor małe - 10 szt.
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych kolor duże - 5 szt.
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Description: Dostawa urządzeń wielofunkcyjnych kolor A3 - 5 szt.
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Description: Dostawa komputerów typu AiO- 25 szt.