683694-2026 - Competition
Poland – Security services – Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie - 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie - 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Description: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie - 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Internal identifier: ZP.261.17.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie – 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Description: Dozorowanie i ochrona obiektów będących w dyspozycji Sądu Okręgowego w Krakowie – 31-547 Kraków, ul. Przy Rondzie 7
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na wydłużeniu okresu świadczenia usług ochrony osób i mienia będących przedmiotem niniejszej Umowy o maksymalnie 6 miesięcy. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji jednorazowo w pełnym zakresie lub kilkukrotnie, wydłużając umowę o krótsze okresy, pod warunkiem że łączny czas przedłużenia nie przekroczy limitu określonego w ust. 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na dodaniu usługi monitorowania obiektów OZSS w lokalizacjach: Kraków ul. Kościuszki 43, Kraków al. Pokoju 78.