2. Procedure
Procedure
Title: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΑΓΟΡΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ- ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «INTERREG» ΕΛΛΑΔΑ - ΙΤΑΛΙΑ 2021-2027 - ΠΡΟΤΑΣΗ «OFIDIA PLUS»
Description: «Προμήθεια με αγορά Εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πυροσβεστικού Σώματος – Πρόγραμμα «INTERREG» Ελλάδα – Ιταλία 2021-2027 - Έργο «OFIDIA PLUS», συνολικού προϋπολογισμού ΤΡΙΑΚΟΣΙΩΝ ΕΞΗΝΤΑ ΕΠΤΑ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΠΕΝΤΑΚΟΣΊΑ ΕΙΚΟΣΙ ΈΝΑ ΕΥΡΩ (367.521,00 €), συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. Στον ανωτέρω προϋπολογισμό συμπεριλαμβάνονται όλες οι υπέρ τρίτων κρατήσεις, τέλη, δασμοί και Ειδικό Τέλος Ταξινόμησης. Τμήμα 1: ΟΧΗΜΑΤΑ 4x4 Pick Up - (34131000-4 Οχήματα τύπου pick-up 4X4 (διπλοκάμπινο) Τμήμα 2: ΟΧΗΜΑΤΑ 4x4 VAN - (34115200-8 - Αυτοκίνητα οχήματα για τη μεταφορά κάτω των 10 ατόμων) Τμήμα 3: 3.1. Η/Υ ΤΥΠΟΥ SERVER - (48822000-6 - Εξυπηρετητές ηλεκτρονικών υπολογιστών) 3.2. Η/Υ DESKTOP ME 3 ΟΘΟΝΕΣ - (30213300-8 - Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές) 3.3. Η/Υ DESKTOP ME 2 ΟΘΟΝΕΣ – (30213300-8 - Επιτραπέζιοι ηλεκτρονικοί υπολογιστές) 3.4. ΦΟΡΗΤΟΣ Η/Υ-LAPTOP - (30213100-6 - Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές) 3.5. TABLET - (30213500-0 - Ηλεκτρονικοί υπολογιστές τσέπης) 3.6. ΦΩΤΟΤΥΠΙΚΟ ΕΓΧΡΩΜΟ LASER A3 – (30232110-8 - Εκτυπωτές λέιζερ) 3.7. TV 83'' - (92224000-7 - Ψηφιακή τηλεόραση) 3.8. LASER PROJECTOR - (38652110-4 - Προβολείς διαφανειών) Τμήμα 4: Ηλεκτροπαράγωγο ζεύγος - 31121200-2 (Ηλεκτροπαράγωγα ζεύγη με κινητήρα του οποίου η ανάφλεξη γίνεται με σπινθήρα) KAI UPS - 31154000-0 (Αδιάλειπτα τροφοδοτικά ρεύματος) Τμήμα 5: LED WALL - 32322000-6 (Εξοπλισμός πολυμέσων) Τμήμα 6: ΚΛΑΔΕΥΤΙΚΟ ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ - 44511000-5 (Εργαλεία χειρός) Τμήμα 7: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΑΛΥΣΟΠΡΙΟΝΟ - 42652000-1 (Ηλεκτρομηχανικά εργαλεία χειρός) Τμήμα 8: ΦΥΣΗΤΗΡΑΣ - 42123400-1 (Αεροσυμπιεστές) Τμήμα 9: ΘΕΡΜΙΚΗ ΚΑΜΕΡΑ - 35125300-2 (Κάμερες Ασφαλείας) Τμήμα 10: ΠΡΩΣΟΠΙΔΕΣ ΗΜΙΣΙΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΔΑΣΙΚΕΣ ΠΥΡΚΑΓΙΕΣ - 35814000-3 (Μάσκες αερίου)
Previous notice: 18608-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34131000 Pick-ups
Additional classification (cpv): 34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons, 48822000 Computer servers, 30213300 Desktop computer, 30213100 Portable computers, 30213500 Pocket computers, 30232110 Laser printers, 92224000 Digital television, 38652110 Slide projectors, 31121200 Generating sets with spark-ignition engines, 31154000 Uninterruptible power supplies, 32322000 Multimedia equipment, 44511000 Hand tools, 42652000 Hand-held electromechanical tools, 42123400 Air compressors, 38651600 Digital cameras, 35814000 Gas masks
5. Lot
Lot: LOT-0009
Title: Τμήμα 9: ΘΕΡΜΙΚΗ ΚΑΜΕΡΑ
Description: Είναι να προσδιορίσει τις ελάχιστες τεχνικές απαιτήσεις που θα πρέπει να πληρούν οι κάμερες θερμικής απεικόνισης που θα χρησιμοποιηθούν στις πυροσβεστικές και διασωστικές επιχειρήσεις σε συνθήκες χαμηλής ορατότητας.
Internal identifier: 377543
Main classification (cpv): 38651600 Digital cameras
Quantity: 6 pieces