2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Porąbka w roku 2027
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na odbiorze i transporcie odpadów komunalnych z terenu Gminy Porąbka w 2027 r., od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele przystąpili do gminnego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi, nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych, a także domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Zakres zamówienia obejmuje odbiór i transport całego strumienia odpadów komunalnych objętych zamówieniem, z wyłączeniem odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy. Odebrane odpady będą przekazywane do Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej. Szczegółowy zakres i warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia, w szczególności w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
Internal identifier: ZP.271.1.16.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90511000 Refuse collection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji
683938-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.16.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90513100 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, 90511000 Usługi wywozu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Opis opcji: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji