2. Procedure
Procedure
Title: ZP/CZD/116/26 Dostawa aparatu USG.
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy i w terminie wynikającym z zawartej umowy. 2. Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i używania, zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. 3. Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie przedmiotowych środków dowodowych wymaganych w Rozdziale XV. pkt 1.4. SWZ. 4. Powody niedokonania podziału na części: Nie ma możliwości podziału zamówienia na mniejsze części. Specyfika przedmiotu zamówienia stanowi nierozłączną - jest to kompleksowa dostawa i montaż przedmiotu zamówienia tj. aparatu USG w Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”.
Internal identifier: ZP/CZD/116/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa aparatu USG
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy i w terminie wynikającym z zawartej umowy. Zamawiający wymaga aby oferowany przedmiot zamówienia był dopuszczony do obrotu i używania, zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w zał. nr 1 - OPZ i 5 do SWZ.
Internal identifier: Dostawa aparatu USG