2. Procedure
Procedure
Title: Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Description: Software op de gebieden Burgerzaken, Financiën, BAG, ServiceBus op basis van SaaS en aanverwante dienstverlening, geraamd totaal op 950.000 euro. Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, geen mededinging om technische redenen. Het voornemen is een overeenkomst aan te gaan met Centric Netherlands B.V. Let op! Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren kenbaar te maken. Als belanghebbenden, ondanks de motivering in de bijlage, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na de datum van publicatie (voorzien op 3 /4/2024) een met redenen omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen, anders vervallen deze rechten. Hiervoor kunt u gebruik maken van het e-mailadres inkoop@winterswijk.nl of door een bericht te versturen via de berichtenmodule in TenderNed. 950.000 euro geraamd
Internal identifier: zaaknummer 2239500
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Main features of the procedure: Er wordt een beroep gedaan op artikel 2.32 AW, lid 1, sub b, geen mededinging om technische redenen. Het voornemen is een overeenkomst aan te gaan met Centric Netherlands B.V. (elders in dit stuk genoemd: Centric) voor software op de gebieden Burgerzaken, Financiën, BAG, ServiceBus op basis van SaaS en aanverwante dienstverlening. In voorbereiding naar een (EU) aanbesteding en naar het oordeel van de aanbestedende dienst is Centric op dit moment de enige partij die aantoonbaar kan voldoen aan de gestelde eisen en criteria van deze opdracht, waaronder de applicaties op de gebieden Burgerzaken, Financiën, BAG en ServiceBUs, passend bij de behoefte van de gemeente Winterswijk en de aanverwante dienstverlening. Centric (de huidige leverancier) is als enige in staat is om de applicaties en de aanverwante dienstverlening te leveren passend bij de behoefte van gemeente Winterswijk. In de bijlage is vanwege de beperkte ruimte in deze publicatie de aanvullende toelichting opgenomen. Aanbestedende dienst kiest ervoor om met Centric een onderhandelingsprocedure op te starten met als doel een overeenkomst te realiseren. Daarbij wordt gekozen voor een overeenkomst onder bezwarende titel voor de duur van 3 jaar. Afname: De afname wordt geschat op € 950.000.** Let op! Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt om belanghebbenden in de gelegenheid te stellen eventuele bezwaren kenbaar te maken. Als belanghebbenden, ondanks vorenstaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen 20 kalenderdagen na de datum van publicatie (voorzien op x /x/2024) een met redenen omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. Hiervoor kunt u gebruik maken van het e-mailadres inkoop@winterswijk.nl of door een bericht te versturen via de berichtenmodule in TenderNed. De aanbestedende dienst neemt een eventueel bezwaar mee in haar afweging. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van belanghebbenden om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure. ** Vanwege het feit dat er nog geen overeenkomst gesloten is met de begunstigde partij, zijn er bij de datum van de sluiting van de overeenkomst en de totale waarde van de opdracht geraamde waarden ingevuld.**
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 1 perceel
Description: Software op de gebieden Burgerzaken, Financiën, BAG, ServiceBus op basis van SaaS en aanverwante dienstverlening. 1 euro
Internal identifier: 1