684462-2026 - Competition
Estonia – Grounds maintenance services – Piirkonnna- ja jaotusalajaamade territooriumite korrashoiutööde teostamine Lõuna piirkonnas
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Piirkonnna- ja jaotusalajaamade territooriumite korrashoiutööde teostamine Lõuna piirkonnas
Description: Hanke eesmärk on tellida Lõuna piirkonnas asuvate piirkonna- ja jaotusalajaamade territooriumite korrashoiutöid. Korrashoiutööd hõlmavad muu hulgas muru niitmist, umbrohutõrjet, talveperioodil lumekoristust. Raamleping jõustub allkirjastamisest ja kehtib kuni 31.12.2030. a. Hankija võib hankelepingu sõlmida enne või peale üldandmetes avaldatud lepingu kestuse eeldatavat alguskuupäeva. Lepingu täitmise tähtaeg sellest ei muutu. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Internal identifier: 315498-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
Additional classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
Lot: LOT-0000