2. Procedure
Procedure
Title: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza
Description: I. Przedmiotem zamówienia jest usługa bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza. II. Zamawiający dzieli zamówienie na 2 części, zwane dalej „Zadaniami” tj.: 1. Zadanie I - Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej. 2. Zadanie II – Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanym. III. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w specyfikacji warunków zamówienia
Internal identifier: BZP.271.94.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 77211500 Tree-maintenance services, 77211400 Tree-cutting services, 77300000 Horticultural services, 77313000 Parks maintenance services, 77314100 Grassing services, 77342000 Hedge trimming, 77211600 Tree seeding
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni na placach zabaw, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej - Zadanie I
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie terenów zieleni miejskiej Nowego Sącza: parków, zieleńców, zieleni na placach zabaw, zieleni przydrożnej, Miejsc Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 1 oraz Załączniku nr 3 do specyfikacji.
Internal identifier: BZP.271.94.2026 - Zadanie 1
Lot: LOT-0002
Title: Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanymi - Zadanie II
Description: 1. Utrzymanie terenów miejskich, sąsiadujących z nieruchomościami zabudowanymi. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz rzeczowy terenów objętych zamówieniem oraz standard zgodnie z którym usługi muszą być wykonywane, określony został w Załączniku nr 2 oraz Załączniku nr 4 do specyfikacji.
Internal identifier: BZP.271.94.2026 - Zadanie 2