2. Procedure
Procedure
Title: Verhuisdiensten
Description: De opdracht betreft zakelijke (kantoor)verhuizingen en verplaatsingen ten behoeve van de Deelnemende organisaties. De opdracht is opgedeeld in vier percelen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: IUC25-639
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1
Description: De opdracht betreft zakelijke (kantoor)verhuizingen en verplaatsingen ten behoeve van de Deelnemende organisaties in perceel 1. Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2
Description: De opdracht betreft zakelijke (kantoor)verhuizingen en verplaatsingen ten behoeve van de Deelnemende organisaties in perceel 2.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3
Description: De opdracht betreft zakelijke (kantoor)verhuizingen en verplaatsingen ten behoeve van de Deelnemende organisaties in perceel 3.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4
Description: De opdracht betreft zakelijke (kantoor)verhuizingen en verplaatsingen ten behoeve van de Deelnemende organisaties in perceel 4.
Internal identifier: 4
684830-2026 - Mededinging
Nederland – Verhuizingsdiensten – Verhuisdiensten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Titel: Verhuisdiensten
Interne identificatiecode: IUC25-639
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4
Interne identificatiecode: 4