684955-2026 - Competition
Lithuania – Physical therapy devices – Hidromasažo ir perlinio masažo vonių 3 vnt. pirkimas( Tarptautinis atviras konkursas)
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Hidromasažo ir perlinio masažo vonių 3 vnt. pirkimas( Tarptautinis atviras konkursas)
Description: Hidromasažo ir perlinio masažo vonių 3 vnt. pirkimas( Tarptautinis atviras konkursas)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33155000 Physical therapy devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0