684984-2026 - Competition
Czechia – Medical software package – eHealth pro Masarykův onkologický ústav
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Title: eHealth pro Masarykův onkologický ústav
Description: Předmětem veřejné zakázky je modernizace a rozvoj funkcionalit nemocničního informačního systému (NIS), laboratorního systému (LIS), systému patologie (PAT), systému transfuzní služby (TS), banky biologického materiálu (BBM), systému archivace zdravotnické dokumentace v elektronické podobě (DEA) a Portálu pacienta v oblastech standardizace elektronické zdravotnické dokumentace, implementace identifikátorů elektronického zdravotnictví z kmenových registrů a využívání referenčních údajů z kmenových registrů a centrálních služeb elektronického zdravotnictví a služeb výměnných sítí pro obousměrné zpřístupnění záznamů elektronické zdravotnické dokumentace oprávněným příjemcům prostřednictvím informačních a telekomunikačních technologií systému, a dále dodávka integračních rozhraní a služeb pro eHealth. Součástí dodávky je i napojení na infrastrukturu systémů a služeb Akreditované afinitní domény (AAfD) a zajištění obousměrné komunikace, rozvoj přeshraniční komunikace prostřednictvím Národního kontaktního bodu pro eHealth (NCPeH) a napojení na elektronické služby a registry Integrovaného datového rozhraní zdravotnictví (IDRR) a poskytnutí a poskytování souvisejících služeb v rozsahu a za podmínek uvedených v příloze 2 zadávací dokumentace. Ad část Doba trvání smlouvy, rámcové dohody, dynamického nákupního systému) tohoto formuláře: Zadavatel uvádí, že uvedená doba trvání 350 dnů koresponduje s 250 pracovními dny pro dodání vlastního řešení dle smlouvy o dodávce a implementaci softwaru, smlouva o poskytování servisní podpory a rozvoje softwaru bude uzavírána na dobu neurčitou.
Internal identifier: MOU 578 562
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 48180000 Medical software package
Additional classification (cpv): 72243000 Programming services, 72263000 Software implementation services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
Lot: LOT-0001