685118-2026 - Competition
Czechia – Catheters – Dodávky SZM pro divizi arytmologie II
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dodávky SZM pro divizi arytmologie II
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. jejích částí, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím a dále u částí č. 2 je požadavek na bezplatnou výpůjčku 1 ks ablační konzole a mapovacího systému. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_00_00
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Additional classification (cpv): 33141320 Medical needles
5. Lot
Lot: LOT-0008
Title: Diagnostické 4 polární elektrofyziologické neřiditelné katetry
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 8, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_08_00
Options:
Description of the options: uvedené v zadávací dokumentaci a jejích přílohách
Lot: LOT-0015
Title: Hemostatický zaváděč katetrů stabilizační fixní krátký
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 15, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_15_00
Main classification (cpv): 33141320 Medical needles
Lot: LOT-0014
Title: Hemostatický zaváděč katetrů stabilizační fixní dlouhý
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 14, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_14_00
Lot: LOT-0013
Title: Hemostatický zaváděč katetrů řiditelný
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 13, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_13_00
Lot: LOT-0012
Title: Diagnostické multipolární katetry s magnetickým senzorem
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 12, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_12_00
Lot: LOT-0011
Title: Ovladatelné tridekapolární diagnostické katetry
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 11, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_11_00
Lot: LOT-0010
Title: Diagnostické elektrofyziologické řiditelné vícepolární katetry
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 10, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_10_00
Lot: LOT-0009
Title: Diagnostické 10 polární elektrofyziologické neřiditelné katetry
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 9, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_09_00
Lot: LOT-0001
Title: Proplachový ablační katetr s magnetickým senzorem
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 1, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_01_00
Lot: LOT-0007
Title: Diagnostické desetipolární katetry k mapování koronárního sinu
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 7, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_07_00
Lot: LOT-0006
Title: Diagnostický cirkulární multipolární katetr pro mapování plicních žil v levé síni se zvýšenou bezpečností
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 6, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_06_00
Lot: LOT-0005
Title: Diagnostické katetry pro vysoce denní mapování síňových arytmií s magnetickým senzorem
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 5, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_05_00
Lot: LOT-0004
Title: Neproplachové ablační katetry pro provádění konvenčních ablací s teplotu řízenou ablací
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 4, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_04_00
Lot: LOT-0003
Title: Proplachový ablační katetr s magnetickým senzorem a možností duální ablace radiofrekvenční energií a energií pulzního pole
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 3, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_03_00
Lot: LOT-0002
Title: Proplachové ablační katetry pro provádění konvenčních ablací
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky, resp. její části č. 2, jsou průběžné dodávky katetrizačních systémů s příslušenstvím a dále je u této části VZ požadavek na bezplatnou výpůjčku 1 ks ablační konzole a mapovacího systému. Nabízené zdravotnické prostředky musí být v souladu se zákonem č. 375/2022 Sb., zákon o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro, v platném a účinném znění (dále jen „Zákon o zdravotnických prostředcích“) a musí splňovat požadavky uvedené ve specifikaci zadavatele obsažené v této zadávací dokumentaci (dále také jen "zboží"). Dodávky zboží budou probíhat prostřednictvím konsignačního skladu Kardiologické kliniky zadavatele.
Internal identifier: 2026_051_02_00