685294-2026 - Competition
Lithuania – Public relations services – Tarptautinių viešųjų ryšių ir integruotos rinkodaros komunikacijos įgyvendinimas tikslinėse rinkose
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Tarptautinių viešųjų ryšių ir integruotos rinkodaros komunikacijos įgyvendinimas tikslinėse rinkose
Description: Tarptautinių viešųjų ryšių ir integruotos rinkodaros komunikacijos įgyvendinimas tikslinėse rinkose
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79416000 Public relations services
Additional classification (cpv): 79342000 Marketing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LIETUVOS KONFERENCINIO TURIZMO RINKODAROS IR KOMUNIKACIJOS PASLAUGOS
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: TARPTAUTINIŲ VIEŠŲJŲ RYŠIŲ IR INTEGRUOTOS RINKODAROS KOMUNIKACIJOS PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMO UŽSIENIO RINKOSE PASLAUGOS
Internal identifier: 2