685425-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment – ” Доставка на резервни части и ремонтни услуги за служебните автомобили на СЦДП ДП Габрово, стопанисвани от ТП ДГС Буйновци за срок от 12 календарни месеца"
Contract or concession notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ” Доставка на резервни части и ремонтни услуги за служебните автомобили на СЦДП ДП Габрово, стопанисвани от ТП ДГС Буйновци за срок от 12 календарни месеца"
Description: Обект на настоящата обществена поръчка е Периодично техническо обслужване , включващо– профилактика , ремонт (Основен и текущ) , осигуряване резервни части на 12 (дванадесет) броя Моторни Превозни Средства , собственост на „Северноцентрално държавно предприятие”ДП–гр.Габрово, стопанисвани от ТП„ДГС Буйновци”–с. Буйновци за срок от 12 (дванадесет) календарни месеца”, чрез открита процедура за възлагане на обществени поръчки, при която всички заинтересовани лица могат да подадат оферта.
Internal identifier: 610672
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001