2. Procedure
Procedure
Title: Kantoorartikelen en Facilitaire supplies
Description: Algemene informatie De Universiteit Maastricht (UM) staat in binnen- en buitenland bekend om haar unieke onderwijssysteem: het probleemgestuurd onderwijs (PGO). Daarnaast kenmerkt de UM zich door haar sterke internationale oriëntatie. Een groot aantal studenten uit Nederland en het buitenland kiest voor het Maastrichtse onderwijssysteem. De UM is de jongste universiteit van Nederland en telt ruim 23.000 studenten en 5.000 medewerkers. Onderwijs en onderzoek binnen de UM zijn voornamelijk georganiseerd binnen faculteiten en schools. Meer informatie over de UM is te vinden op de website www.maastrichtuniversity.nl. Inhoud van de Aanbesteding De Opdracht betreft de levering van kantoorartikelen en facilitaire supplies ten behoeve van de Universiteit Maastricht, voor alle faculteiten en servicecentra van de UM. Tot de scope van de Opdracht behoren onder andere kantoorbenodigdheden, papierwaren, hygiëne- en schoonmaakproducten, pantryartikelen en overige facilitaire verbruiksartikelen, waaronder desinfectiedoekjes, schoonmaakmiddelen, thee en Cup-a-Soup. Het doel van deze Aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één leverancier voor de levering van kantoorartikelen en facilitaire supplies. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar, met de mogelijkheid voor de UM om de overeenkomst tweemaal met één (1) jaar te verlengen. De maximale looptijd van de raamovereenkomst bedraagt daarmee vier (4) jaar. De UM beoogt met deze Aanbesteding een duurzame en kostenefficiënte invulling van haar behoefte aan kantoorartikelen en facilitaire supplies, waarbij tevens een hoge mate van leveringsbetrouwbaarheid wordt nagestreefd. Hulp nodig? Voor vragen met betrekking tot deze aanbestedingssoftware kunt u terecht bij de helpdesk van Source-to-Contract via tel. 085 0014593 of via https://help.negometrix.com/nl/support/solutions. Informatie voor aanbieders is tevens te vinden onder de kop Inkopers.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30192000 Office supplies
Additional classification (cpv): 30199000 Paper stationery and other items
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: zie Mercell
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30192000 Artículos de oficina
Clasificación adicional (cpv): 30199000 Artículos de papelería y otros artículos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: zie Mercell