685486-2026 - Competition
Poland – Bread products, fresh pastry goods and cakes – Dostawa chleba, bułek, pieczywa maślanego, ciasta, ciastek, drożdżówek, pączków, rogalików oraz ptysi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa chleba, bułek, pieczywa maślanego, ciasta, ciastek, drożdżówek, pączków, rogalików oraz ptysi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa chleba, bułek, pieczywa maślanego, ciasta, ciastek, drożdżówek, pączków, rogalików i ptysi do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oraz Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części: 1) część I – CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 2) część II – CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie; 3) część III – CHLEB, BUŁKI, CIASTA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI, PTYSIE – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Istotnych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 6. Zamawiający na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy, w związku ze specyfiką funkcjonowania jednostki i możliwością zmniejszenia się liczby stanu żywionych, zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia bez konsekwencji finansowych i prawnych. Minimalne wynagrodzenie dla Wykonawcy w takim przypadku wyniesie 602 237,00 złotych netto, w tym: 1) część I – chleb, bułki, pieczywo maślane – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 246 043,00 zł; 2) część II – ciasta, ciastka, drożdżówki, pączki – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie – 298 620,00 zł; 3) część III – chleb, bułki, ciasta, drożdżówki, pączki, ptysie – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach – 57 574,00 zł. Minimalne wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji poszczególnych części zostanie pomniejszone proporcjonalnie po zastosowaniu aukcji elektronicznej. 7. Podane w formularzach cenowych ilości asortymentu należy traktować jako przeciętne. Faktyczna ilość zamawianego każdorazowo asortymentu jest zależna od rzeczywistych, aktualnych potrzeb Zamawiającego. 8. Zamawiający zastrzega prawo jednostronnego wydłużenia okresu realizacji umowy do 60 dni po terminie określonym w umowie, w ramach określonych na ten cel środków finansowych i żądania zawarcia w tym zakresie aneksu do umowy. 9. Zgodnie z art. 257 Ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 10. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać przedmiot umowy w opakowaniach zbiorczych, odpowiednio posortowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem, w warunkach temperaturowych zalecanych przez producenta oraz czystym środkiem transportu przystosowanym do przewozu przedmiotu umowy. 11. Zamawiający zastrzega sobie, że całkowita wartość zamówienia nie może przekroczyć posiadanych środków finansowych. 12. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 13. Termin wykonania zamówienia - sukcesywnie partiami w terminie 12 miesięcy od dnia 2 stycznia 2027 r. Planowany termin pierwszej dostawy od dnia 2 stycznia 2027 r. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wcześniejszej realizacji zamówienia. 14. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo i/lub magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
Additional classification (cpv): 15811100 Bread, 15811400 Crumpets, 15812200 Cakes, 15812100 Pastry goods
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CHLEB, BUŁKI, PIECZYWO MAŚLANE – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Description: 1. Chleb mieszany pszenno-żytni, chleb razowy, chleb z ziarnem soi, chleb z ziarnem słonecznika: dobrze wyrośnięty, dobrze wypieczony, świeży, niekruszący się, z nieodstającą skórką, dający się dobrze kroić krajalnicą do pieczywa wyposażoną w noże o ostrzach w kształcie cienkiej piłki, o właściwym smaku i zapachu, bochenki owalne lub prostokątne o wadze od 0,70 kg do 1 kg. 2. Bułka pszenna wrocławska (paryska): dobrze wyrośnięta, dobrze wypieczona, świeża, niekrusząca się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. 3. Bułeczka pszenna kajzerka, grahamka, bułeczka wieloziarnista: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, chrupiące, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. Asortyment wymieniony w punktach 1-3 dostarczany będzie do siedziby Zamawiającego od poniedziałku do soboty w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 4. Rogaliki lub bułeczki maślane: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane będą do siedziby Zamawiającego 4-5 razy w tygodniu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. Asortyment wymieniony w punktach 1-4 dostarczany będzie w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. 5. Bułka tarta – pszenna. Dostarczana będzie do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami, 2 - 3 razy w miesiącu, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail na 3 dni przed planowaną dostawą. Bułka tarta dostarczana będzie w workach papierowych o wadze netto od 10 kg do 30 kg. Każdy worek musi posiadać etykietę z sugerowaną datą przydatności do spożycia ustaloną przez producenta. Zamawiający zastrzega sobie w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.
Main classification (cpv): 15811000 Bread products
Additional classification (cpv): 15811100 Bread, 15811400 Crumpets
Options:
Description of the options: nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: CIASTA, CIASTKA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI – dostawa do Centrum Szkolenia Policji w Legionowie
Description: 1. Ciasta: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, dające się dobrze kroić nożem, o właściwym smaku i zapachu. 2. Ciastka: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Asortyment wymieniony w punktach 1-2 dostarczany będzie do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami przeciętnie 4-5 razy w tygodniu w godzinach od 10.00 do 11.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 3. Drożdżówki: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane będą do siedziby Zamawiającego 2 razy w tygodniu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 4. Pączki: nadziewane marmoladą, lukrowane, świeże, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane będą do siedziby Zamawiającego sukcesywnie, nie częściej niż 4 razy w miesiącu w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 5. Drobne ciasteczka: świeże, o właściwym smaku i zapachu. Dostarczane będą do siedziby Zamawiającego według potrzeb w godzinach od 04.00 do 05.30, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. Wyżej wymieniony asortyment dostarczany będzie w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. Zamawiający zastrzega sobie w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, ul. Zegrzyńska 121, 05-119 Legionowo.
Main classification (cpv): 15812200 Cakes
Additional classification (cpv): 15812100 Pastry goods
Lot: LOT-0003
Title: CHLEB, BUŁKI, CIASTA, DROŻDŻÓWKI, PĄCZKI, PTYSIE – dostawa do Wydziału Wspomagającego CSP w Sułkowicach
Description: 1. Chleb mieszany pszenno-żytni, chleb z ziarnem słonecznika, chleb wieloziarnisty: dobrze wyrośnięty, dobrze wypieczony, świeży, niekruszący się, z nieodstającą skórką, dający się dobrze kroić krajalnicą do pieczywa wyposażoną w noże o ostrzach w kształcie cienkiej piłki, o właściwym smaku i zapachu, bochenki owalne lub prostokątne o wadze od 0,40 kg do 1 kg. Wymieniony asortyment dostarczany będzie do siedziby Zamawiającego od poniedziałku do soboty w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowanie ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 2. Bułka pszenna wrocławska (paryska): dobrze wyrośnięta, dobrze wypieczona, świeża, niekrusząca się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. 3. Bułeczki, paluchy, ciabatta: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, chrupiące, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu, z nieodstającą skórką. Asortyment wymieniony w punktach 2 – 3 dostarczany będzie sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 4. Bułka tarta – pszenna. Dostarczana będzie do siedziby Zamawiającego sukcesywnie partiami, według potrzeb zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail na 3 dni przed planowaną dostawą. Bułka tarta dostarczana będzie w torebkach papierowych o wadze netto od 0,50 kg do 1 kg. Każda torebka musi posiadać etykietę z sugerowaną datą przydatności do spożycia ustaloną przez producenta. 5. Ciasta: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, dające się dobrze kroić nożem, o właściwym smaku i zapachu. Ciasta dostarczane będą sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. 6. Drożdżówki, oponki – donuty, cynamonki, ciasta francuskie: dobrze wyrośnięte, dobrze wypieczone, świeże, niekruszące się, o właściwym smaku i zapachu. 7. Pączki: nadziewane marmoladą, lukrowane, świeże, o właściwym smaku i zapachu. 8. Mini ptysie z kremem, mini pączki serowe, babeczki malinowe, rogaliki z marmoladą: świeże, o właściwym smaku i zapachu. Wymieniony asortyment dostarczany będą sukcesywnie partiami do siedziby Zamawiającego w godzinach od 04.00 do 06.00, zgodnie z zapotrzebowaniem ilościowym przekazywanym Wykonawcy drogą e-mail dnia poprzedniego. Ww. wymieniony asortyment dostarczany będzie w czystych plastikowych pojemnikach dopuszczonych do kontaktu z żywnością spełniających wymogi sanitarno-higieniczne. Zamawiający zastrzega sobie w wyjątkowych sytuacjach możliwość realizacji przedmiotu umowy w dniu ustawowo wolnym od pracy. Miejsce wykonania zamówienia: magazyn żywnościowy Wydziału Wspomagającego Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach, ul. Ogrodowa 39, 05-650 Sułkowice.