685562-2026 - Competition
Czechia – Construction work – „Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov“ – provádění stavby
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
2. Procedure
Procedure
Title: „Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov“ – provádění stavby
Description: Předmětem plnění je provedení stavby Novostavba budovy školy SŠŽ Sokolov na p. p. č. 386/1, k. ú. Sokolov, která řeší novostavbu budovy Střední školy živnostenské Sokolov, příspěvková organizace (dále jen „SŠŽ Sokolov“). Vlastní stavba je členěna v několika stavebních objektech (dále jen „SO“) jejichž bližší popis je uveden v projektové dokumentaci. Jedná se o realizaci objektu vybaveného odpovídající infrastrukturou a k němu všechny další stavební a inženýrské objekty, provozní soubory k zajištění provozu školy SŠŽ Sokolov, dále pak i zpracování dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS) s využitím metody BIM a zajištění certifikace SBToolCZ stavby školy (min. bronzového certifikátu).
Internal identifier: P26V00000973
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: §56 ZZVZ
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45113000 Siteworks, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work, 45214200 Construction work for school buildings, 45214000 Construction work for buildings relating to education and research, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 71250000 Architectural, engineering and surveying services
5. Lot
Lot: LOT-0001