2. Procedure
Procedure
Title: Managed Service Provider (MSP) voor de inhuur van extern personeel
Description: De scope van het inkooptraject betreft de gehele MSP-dienstverlening voor de inhuur van extern personeel voor de gemeente Woerden, voor functies vanaf schaal 9 en hoger. De dienstverlening bestaat in hoofdlijnen uit de organisatie van inhuur en sourcing van professionals op strategisch, tactisch en operationeel niveau, inclusief contractmanagement en alle bijbehorende werkzaamheden zoals eveneens beschreven in hoofdstuk 2.2. van het beschrijvend document Op basis van de afgelopen jaren is het de verwachting dat de omzet de komende jaren ongeveer €10.000.000,- per jaar zal bedragen. Gerekend over vier jaar betekent dit een totale omzet van €40.000.000,-. De maximale waarde van de overeenkomst bedraagt €60.000.000,- exclusief btw.
Internal identifier: TN615504
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een openbare procedure: • De geschatte waarde van onderhavige opdracht overschrijdt het drempelbedrag van € 214.000 • voor het uitvoeren van Europese aanbestedingen voor leveringen en diensten. Hierbij is een • Europese aanbestedingsprocedure verplicht gelet op deze verwachte uitgave over een periode • van vier jaar. • De Aanbestedende dienst verwacht minder dan tien (10) Inschrijvers gezien de huidige markt. Een Niet-openbare procedure is om die reden niet proportioneel. • Soortgelijke opdrachten worden eveneens altijd middels een openbare procedure aanbesteed. Om de bovenstaande redenen acht de Opdrachtgever een openbare procedure het meest passend.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Het doel van de aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst met één (1) leverancier voor het uitvoeren van de MSP-dienstverlening voor de gemeente Woerden. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot twee (2) maal één (1) jaar verlenging, voor het leveren van extern personeel. Hiermee wordt geborgd dat de gemeente Woerden vanaf 1 maart 2027 op een rechtmatige en doelmatige wijze extern personeel kan blijven inhuren.
Interne identificatiecode: TN615504
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: