See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule
Description: Este necesara achiziționarea pieselor și accesoriilor pentru vehicule și pentru motoare de vehicule din parcul auto APAVITAL S.A. asa cum este solicitat prin caietul de sarcini. NOTE: 1. Numar de zile pana la care operatorii economici interesati pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 21 zile 2. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari / informatii suplimentare in a11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Internal identifier: 1959768_2025_PAAPD1537470
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34300000 Parts and accessories for vehicles and their engines
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule – autoturisme și autoutilitare cu M.T.M.A. < 3,5 tone, motocicluri
Description: Cantitate contract subsecvent minim 1 buc. ÷ maxim 8.546 buc conform Anexa 3 Piese auto lot 1 2025 cantitati contract subsecvent Cantitate acord – cadru: minim 2.102 buc. ÷ maxim 87.909 buc conform Anexa 2 Piese auto lot 1 2025 cantitati
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Piese și accesorii pentru vehicule și pentru motoare de vehicule – autovehicule transport marfă cu M.T.M.A.>3,5 tone, autovehicule cu destinație specială, utilaje autopropulsate pentru lucrări, semiremorci, remorci
Description: Cantitate contract subsecvent: minim 1 buc. ÷ maxim 9.710 buc. conform Anexa 3 Piese auto Lot 2 2025 cantitati contract subsecvent Cantitate acord – cadru: minim 2.814 buc. ÷ maxim 115.450 buc. conform Anexa 2 Piese auto lot 2 2025 cantitati
Internal identifier: 2