2. Procedure
Procedure
Title: Platformos, skirtos vaizdo turinio transliavimui internetu, prenumeratos paslaugos
Description: Perkančioji organizacija numato įsigyti programinės įrangos, suteikiančios galimybę teikti žiūrovams vaizdo turinį internetu OTT būdu, prenumeratos paslaugas, teikiamas SaaS principu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72400000 Internet services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0